+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Як водяний туман економить 98% води

 

При митті рук або посуду під струменем з крана велика частина води просто зливається в раковину і залишається невикористаною. Шведський пристрій Altered: Nozzle перетворює воду в туман і економить її. Розробники “туманної” насадки підрахували, що інтенсивна водяна туманність не витрачає воду даремно і у величезній мірі скорочує її нераціональне використання.

Пристрій нагадує звичайну насадку на кран для підмішування повітря у водяну струмину. Коли насадка працює в режимі туману (Mist), вона використовує 0,18 літри води в хвилину. При цьому тільки 2% води з крана буде втрачено. Порівняйте це з тим, скільки води проливається даремно, коли ви відкриваєте звичайний кран.

За рахунок чого досягається економія? “Трюк полягає в” атомізації “води” “, – говорить шведський професор Кай Мікос.” Ви розбиваєте потік води на безліч високоенергійних мікрооб’ємів води, які зовні виглядають як туман “. Інтенсивний водяний туман відмінно миє посуд, руки, овочі і фрукти, надмірно НЕ витрачаючи воду.

Через звичайну насадку з підмішуванням повітря зазвичай виливається в середньому 5,6 літрів води за хвилину. Таким чином, насадка Altered: Nozzle в режимі “туман” використовує всього близько 2% води в порівнянні зі звичайним краном з підмішуванням повітря. Щоб набрати склянку води в режимі туману потрібно буде близько 3-х хвилин. Тому у насадки є другий режим – Super Saver – у вигляді спрямованого душу з витратою всього близько 3 літрів за хвилину.

Нагадаємо, що енергоефективні “технології водяного туману” сьогодні успішно застосовуються також і для охолодження / кондиціонування повітря.