+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Настінна система «ПРЕМІУМ» MSZ-LN – Mitsubishi Electric

 

Серія настінних кондиціонерів MSZ-LN від Mitsubishi Electric, яка буде поставлятися в чотирьох кольорах:

    рубіново-червоний,
чорний онікс,
натуральний білий
перламутровий білий.

Спліт-системи серії MSZ-LN поєднують в собі неповторний стильний дизайн і найдосконаліші технології, накопичені багаторічним досвідом компанією Мітсубісі Електрик.

Відмінні риси кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN:

– Моделі оснащені вбудованим WiFi приймачем. WiFi-модуль дозволяє управляти кондиціонером віддалено через спеціальний додаток, розроблене Mitsubishi Electric.

– 3D сенсор (розумне око) скануючий приміщення на предмет присутності людей в приміщенні. 3D сенсор дозволяє задати параметри роботи кондиціонера в залежності відстану в приміщенні.

– 4 незалежні шторки розподілу повітря.

– Нічний режим.

– Відмінна енергоефективність (А +++).

– Рекордно низький рівень шуму всього 20 дБ (А).

– Робота на холодоагенті R32- новий фреон в порівнянні з найбільш поширеним і популярним R410A, на 65% чинить менший вплив на озоновий шар і навколишнє середовище.

Нова система кондиціонування повітря “Преміум инвертер” MSZ-LN формує вищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд, характерний для серії “Дизайн інвертер”, і найвищі технічні характеристики, властиві серії “Делюкс інвертер”. Серія “Преміум інвертер” має максимальний набір функцій і можливостей, які можуть знадобитися найвимогливішому користувачеві.

Дизайн внутрішнього блоку – це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який подібно лакофарбовому покриттю типу “металік” має глибинну структуру і прозорий верхній шар. Доступні три колірних рішення на основі комбінованого пластика і одна лінійка блоків натурального білого кольору. Колір і тип пластика бездротового ПУ, що поставляється в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блоку.

Холодоагент R32 забезпечує підвищену енергоефективність.

Датчик “3D I-SEE” створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить в ньому положення людей. У неактивному стані датчик і елементи системи розподілу повітря прибираються в корпус кондиціонера.

Dual Barrier Coating – унікальне гібридне покриття внутрішніх елементів кондиціонера для захисту від бруду і пилу.

Plasma Quad Plus двоступенева плазмова система знезараження і фільтрації повітря дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу. Вбудований дезодоруючий фільтр ефективно видаляє неприємні запахи.

Роздільне управління повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів.

Підключення до MXZ – можливе підключення до мультисистеми MXZ (холодоагент R410A). Сумісність моделей уточнюйте.