+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Водонагрівачі Ballu серії Proof: надійне рішення з гарантованою ефективністю

 

Стильні електричні водонагрівачі з емальованим баком серії Proof – нова розробка промислового концерну Ballu, прем’єра сезону 2018 року. Моделі серії – це одночасно функціональні, економічні та надійні в експлуатації прилади.

Водонагрівачі Proof зі збільшеною до 150 літрів ємністю емальованого бака ідеально впишуться в насичене життя великої родини, будуть максимально корисні в громадських і комерційних приміщеннях з підвищеною витратою гарячої води.

Серія включає 6 моделей вагою від 12 до 47 кг і потужністю 1,5 – 2 кВт з максимальною робочою температурою нагріву 75 ° С. Залежно від потужності і місткості, повний бак води з вхідною температурою 10 ° С прилади серії нагріють за 87 – 285 хвилин.

Водонагрівачі Proof оснащені індикатором нагріву і зручною панеллю керування, що розташована в нижній частині корпусу. За допомогою регулятора температури можна налаштовувати ступінь нагріву води від 30 до 75 ° С. Крім того, високі технології Ballu знайшли втілення в розробці спеціального Eco-режиму, який дозволяє розумно економити електроенергію, збільшує ресурс нагрівального елементу і піклується про свіжість води, завдяки функції знезараження.

Прилади серії гарантують високу надійність експлуатації. Внутрішній бак водонагрівачів Proof покритий високоякісною дрібнодисперсною емаллю. Характер даного покриття і магнієвий анод роблять внутрішній бак невразливим для корозії. Додаткова багаторівнева система безпеки приладів серії захищає механізм від перегріву і перевищення тиску. Таким чином, моделі з емальованим баком серії Proof забезпечують довгий термін служби обладнання і впевненість в тому, що можливість отримати гарячу воду буде завжди під рукою.