+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Viessmann продемонстрував поліпшення показників енергоефективності        

03.07.2017

В кінці червня 2017 року за підсумками щорічного нагляду за діяльністю підприємства ГК Viessmann, виробника систем опалення, охолодження та промислових установок, експерти констатували безперервне поліпшення його показників енергоефективності. Проведення заходів по оптимізації забезпечило можливість знизити енергоспоживання на заводі в Манісі (Туреччини) на 10%.

Експерти до закінчення регулярного аудиту підтвердили дію сертифікату відповідності нормам ISO 14001: 2015 і подякували генеральному директору заводу і команді за стабільний розвиток і дотримання стандартів. Так, опалення та охолодження на підприємстві здійснюється п’ятьма тепловими насосами повітря/вода без споживання викопних видів палива (газу, вугілля, нафти). На даху заводу встановлена ​​фотогальванічна установка загальною потужністю 492 кВт/ пік. У зимові місяці віддалені частини будівлі, включаючи виробничий цех, охолоджуються за допомогою методу активації бетонного ядра, тобто за допомогою труб в товщі бетонної стіни, за якими пускається вода необхідної температури.

Також аудитор-еколог зазначив грамотну структурну організацію навчання та інформування співробітників з питань охорони навколишнього середовища, здоров’я та робочого простору. Поряд з теоретичним навчанням на заводі проводяться практичні заняття щодо дій в надзвичайних ситуаціях. Наприклад, практика по утилізації шкідливих рідин при симульованих аваріях на виробництві.

У 2016 році система менеджменту якості виробництва Viessmann в Туреччині (Маніса) була сертифікована відповідно до стандарту ISO 14001 до: 2015.