+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Viessmann представив новий автоматизований котел на дровах

Компанія Viessmann, лідер інновацій в області опалення, в кінці 2017 року представила на ринку новий компактний  котел на дровах побутової серії Vitoligno 100-S V10A з рекордним для цього типу обладнання ККД (більше 90%) і цифровим управлінням. У режимі повного завантаження (обсяг завантажувальної камери – 100 л) час згоряння палива досягає чотирьох годин. Цього достатньо для підтримки оптимальної температури в індивідуальному будинку протягом 24 годин.

Vitoligno 100-S V10A здатний працювати в бівалетному режимі. Його можна використовувати як єдиний опалювальний і водогрійний котел. Крім того, він може експлуатуватися в парі з додатковим газовим або рідкопаливним обладнанням. Запуск резервного котла відбувається тільки в тому випадку, якщо потужності дров’яного не вистачає. Таким чином, Vitoligno 100-S стає ідеальним рішенням в якості розширення при добудові будинку.

Потужність агрегату становить від 18 до 45 кВт. За рахунок піролізного спалювання досягається висока ефективність і низьке споживання палива. Комфортне завантаження дров забезпечується завдяки широкому куту відчинення дверей і глибині завантажувальної камери до 56 см. Камера вміщує поліна довжиною понад 50 см. Розпал займає менше п’яти хвилин.

Котел легко розмістити в приміщенні завдяки компактним розмірам і можливості вибору напрямку відчинення дверей. Зручному сервісного обслуговування сприяють хороша доступність камери, замінні камені камери згоряння і форсунки.

Мікропроцесорний блок Ecotronic 100 дозволяє контролювати процес горіння у всіх фазах і підтримувати постійну температуру в системі опалення. Просте і зрозуміле управління котлом забезпечує символьний дисплей з підсвічуванням. Сенсорна панель дає користувачеві доступ до функцій контролю розпалу й горіння, подачі первинного і вторинного повітря, обмеження максимальної та мінімальної температури, а також контролю роботи опалювальних контурів або приготування гарячої води в разі розширення системи шляхом підключення котла до універсального контролера Vitotronic 200-H.

Представляючи собою природну альтернативу опалення на рідкому паливі та газі, деревина забезпечує автономність і високий рівень енергопостачання. Крім того, вартість деревного палива менше схильна до коливань, на відміну від вартості газу або дизельного палива.