+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Вентиляція

В даному розділі надана інформація про те, які бувають різновиди систем вентиляції, яке обладнання існує на сучасному ринку і як вірно його підібрати, а також безліч корисних порад і рекомендацій з модернізації та монтажу систем вентиляції

Класифікація систем вентиляції

В статті розглянемо класифікацію систем вентиляції та їх основне призначення

Вентиляція у ванній кімнаті та санвузлі

Головною особливістю приміщень ванних кімнат є постійно підвищена вологість повітря. Якщо не забезпечити вентиляцію ванної кімнати, то на стінах і меблях, які знаходиться всередині приміщення, почне накопичуватися конденсат.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією: призначення, види, будова, функції

Моноблочна припливно-витяжна установка – це вентиляційна установка, яка об’єднує в одному корпусі обладнання для переміщення повітря, його очищення і підготовки для подачі в приміщення, що обслуговуються, а також видалення з цих приміщень.

 

Що таке вентиляційна установка?

Вентиляційна установка – це  зібране обладнання, яке забезпечує необхідний повітрообмін в приміщенні. Комплектація обладнання залежить від вимог до вентиляції приміщення.

Типи вентиляційних установок

Всі вентиляційні установки поділяються за такими типами.

Актуальне питання: скільки повітря потрібно людині?

Дефіцит свіжого і чистого повітря створює відчуття дискомфорту, знижує працездатність людини. Постійне перебування в приміщеннях без регулярного провітрювання і системи вентиляції може бути причиною виникнення різних захворювань.