+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

В Києві збудують першу енергонезалежну школу з системою «розумний дім»

12.07.2017

У липні цього року на Осокорках почнеться будівництво загальноосвітньої школи на 1080 учнів, яка матиме найсучасніше устаткування, систему «розумний дім» і енергоощадні технології.

У липні цього року на Осокорках почнеться будівництво загальноосвітньої школи на 1080 учнів, яка матиме найсучасніше устаткування, систему «розумний дім» і енергоощадні технології. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Першу енергонезалежну школу збудують на ділянці колишнього недобуду. Замовником будівництва визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Проектно-кошторисна документація вже пройшла державну експертизу.

«Сподіваємося, що це буде сучасна, простора, максимально дружня і зручна школа для діток і вчителів, куди радісно приходити і легко отримувати знання. За проектом, передбачено будівництво чотириповерхового закладу з басейнами для плавання і навчання плаванню, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ осіб із обмеженими фізичними можливостями», – зазначила заступник голови КМДА.

Навчальну матеріальну базу школи укомплектують найсучаснішими комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. Обладнання в школі буде енергоефективним, використовуватиметься LED-освітлення. Також проектом передбачені внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного захисту.