+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Увага – небезпека підробки холодоагенту при зростанні ціни

01.07.2017

ПІВДЕННА АФРИКА: Покупцям холодоагенту в Південній Африці пропонують не вибирати дешевших замінників поганої якості, оскільки ціни на світові холодоагенти продовжують зростати.

Постачальник холодоагенту A-Gas South Africa попереджає про загрозу, яку спричиняє надходження дешевих холодоагентів, і головне вплив, який вони можуть мати для здоров’я та безпеки, якщо використовується неправильний продукт або упаковка.

Зростання витрат на холодоагент у 2011 році спонукало злочинців перевести небезпечні суміші як законні холодоагенти. Найбільш поширена інформація про те, що метилхлорид змішують з R22 та іншими компонентами, щоб імітувати R134a. Цей смертельний коктейль призведе до принаймні чотирьох вибухів і трьох смертей у морській холодильній промисловості та карантину сотні тисяч контейнерів з холодильною технікою.

У поточному році зростаючі витрати фторопласту, що є необхідним компонентом у виробництві HFCs, та жорсткі закони про охорону навколишнього середовища в Китаї знову призвели до зростання цін на холодоагенти у всьому світі.

“З більшістю південноафриканських холодоагентів, імпортованих з Китаю, зростання наших місцевих собівартостей відображатиме збільшення, яке зараз відчувається в Китаї”, – сказав національний менеджер з продажів компанії A-Gas South Africa Майкл Лабахер.

“Після аналогічного зростання цін у 2012 році на ринок вийшов значно нижчий продукт, як в Південній Африці, так і в інших країнах”. Лабахер рекомендує покупцям бути пильними при покупці холодоагента, попереджаючи про небезпеку, коли дешеві та потенційно смертельні продукти змішуються або замінюються, але помилково марковані.

Він додає, що, хоча ціна на фторопласт, а згодом і на HFA, зростає з початку року, з квітня спостерігається крутий підйом. “A-Gas South Africa намагалася втримати будь-яке підвищення цін. Однак, у зв’язку з продовженням зростання та їхньої кількості ми не маємо іншого вибору, окрім як передати це збільшення на ринок “.

Ціна на фторопласт останнім часом досягла чотирирічного максимуму в Китаї, який є найбільшим світовим виробником. Вплив на промисловість холодоагенту в Китаї мав величезний ріст цін (60%) на R22 і R134a, а 130%-ве збільшення ціни на компонент HFC R125 і 160% -е підвищення вартості на R32.

Проте існуючі обмеження щодо пропозиції та попиту не є новими для галузі. Глобальний переоблік R134a показав обмеження з 2010 року, коли ціни зросли більш ніж удвічі, а інколи майже втричі, внаслідок зростання вартості сировини та високої завантаженості виробничих потужностей. Крім того, R125 – ключовий компонент багатьох сумішей, таких як R507, R404A, R407C та R410A – також показує падіння з 2010 року.

Глобальний попит на ринку різко виріс, особливо в Азії, і був прискорений китайським урядом, який видає стимулюючі пакети та енергетичні програми, що призвело до більшого внутрішнього використання змішаних холодоагентів, які містять R125. Ускладнення ситуації полягає в тому, що попит на HFCs різко зріс у Європі, оскільки охолоджувальна техніка адаптується до життя після HCFCs, а деякі крупні постачальники постраждали від експлуатаційних проблем відносно R125.

 

За матеріалами: http://www.coolingpost.com