+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

У Франції запустили найбільшу дахову електростанцію з органічних сонячних панелей

Крім енергозбереження, проект також має на меті підвищити обізнаність французьких школярів в області сонячної енергетики.

 

 

Французька компанія Engie побудувала найбільшу в світі сонячну електростанцію з органічних панелей на даху школи в місті Ла-Рошель. 400 сонячних панелей виробництва німецької компанії Heliatek займають 530 кв. метрів даху і щорічно виробляють 23,8 МВт * год електроенергії. Цього вистачить для забезпечення 15-20% потреб школи в електроенергії, пише Еcotown з посиланням на pv-tech.org.

Тонкоплівкові сонячні батареї підходять для будь-яких дахів і можуть бути змонтовані там, де звичайні сонячні панелі важко встановити. Завдяки цій технології будівлі, які раніше не могли виробляти чисту електроенергію, тепер зможуть це зробити. Крім того, Heliatek стверджує, що органічні сонячні панелі мають рекордний коефіцієнт перетворення – 13,2%. Цей показник претендує на світовий рекорд.

Крім енергозбереження, проект також має на меті підвищити обізнаність французьких школярів в області сонячної енергетики. В майбутньому органічними сонячними панелями планують вкрити ще близько 600 тис. кв. метрів дахів.