+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Trane розширює навчальні центри по VRF системах у Бразилії

04.07.2017

Trane відкрив другий навчальний центр для ознайомлення з системами кондиціонування повітря TVR VRF в Куритибі.

Новий об’єкт площею 100 м² доповнює існуючий в Сан-Паулу та включає як теоретичну, так і практичну частини. Крім того, він також включає в себе демонстраційний зал всієї лінії TVR Trane (TVR LX system, Mini TVR and TVR Water) і супутніх контролерів.

Луїс Мора, генеральний директор компанії Trane у Бразилії, наполягає на тому, що зростаючий попит на продукцію Trane на бразильському ринку обумовлює необхідність постійного оновлення підготовки фахівців галузі.

“У 2016 році більше 100 монтажників пройшли навчання в навчальному центрі Сан-Паулу”, – сказав він. “Наше сподівання полягає в тому, що з відкриттям навчального центру в Куритибі ця цифра буде подвоєна в 2017 році”.

“Фахівці, які будуть навчатися тут, зможуть випробувати моделі в реальних умовах середовища та продуктів. Є багато професіоналів, які не мають тісних контактів з виробником, тому компанія Trane вкладає кошти для того, щоб вони дотримувалися нових технологій, які застосовуються до продуктів, і наолаштовані на розвиток ринку », – сказав Вілларрубія.