+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Тепловий насос Kronoterm WP4 LF-502 для великих потреб ГВП

 

Компанія «МГС» представила на ринку України тепловий насос Kronoterm WP4 LF-502 (Словенія). Він призначений для великих споживачів гарячої води, наприклад: школи, дитсадки, спортзали.

Теплова потужність обладнання складає 3,8 кВт (тільки тепловий насос). Обсяг бойлера ГВС 450 літрів. Крім того встановлено два електричних ТЕНа потужністю по 2кВт кожен. Для збільшення продуктивності передбачена можливість паралельного з’єднання двох, трьох або більше теплових насосів, а також підключення додаткового джерела тепла (сонячний колектор, твердопаливний котел і т.п.), електронагрівача (опція). В системі управління застосовується контролер Optitronic 2 з LCD-дисплеєм і функціями програмування графіку роботи, встановленими режимами Eco, Normal, Confort. Є функції швидкого нагріву води і захисту від легіонелли. Функція активного розморожування забезпечує роботу в діапазоні температур зовнішнього повітря від мінус 7 ° C до 35 ° C.

В тепловий насос інтегрована система дистанційного керування через інтернет, завдяки якій вносити зміни до режиму і графік роботи можна зі смартфона.

Устаткування відноситься до класу енергоефективності «А», з коефіцієнтом СОР – 3,9. Напруга джерела живлення – 220 або 380 В. Вживаний тип холодоагенту – R134a.