+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Тепловентилятор Ballu BFH/F-3715: ультрасучасне екологічне тепло

 

Промисловий концерн Ballu представляє новий електричний колонний тепловентилятор з унікальним новаторським дизайном – Ballu BFH / F-3715. Новинка поєднує в собі всі найактуальніші тренди в області створення опалювальних приладів – екологічний керамічний нагрівальний елемент, багаторівневу систему безпеки і розширену дворічну гарантію.

 

 

Перше, що звертає на себе увагу в новому приладі, – ультрасучасний футуристичний дизайн, завдяки якому тепловентилятор більше схожий на елемент мультимедійної системи, ніж на тепловий прилад. Ballu BFH / F-3715 має обтічну циліндричну форму, решітка воздухозабору і випуску теплого повітря на фронтальній стороні корпусу ефектно обрамлена хромованою рамкою, що надає приладу особливу виразність. Тепловентилятор буде гармонійно виглядати не тільки в офісному приміщенні, але і в домашній обстановці в будь-якому сучасному інтер’єрі. А завдяки компактним розмірам (190х340х190 мм і 190х370х190 мм) він займає зовсім мало місця і може використовуватися навіть в обмежених за площею приміщеннях.

Модельний ряд представлений приладами з механічним і електронним управлінням, які розраховані на обігрів приміщення площею 23 кв. метри. Модель з механічним управлінням BFH / F-3715M виконана в класичному білому кольорі, тепловентилятор з електронним управлінням BFH / F-3715E покритий преміальним чорним лаком Royal Black.

За нагрівання повітря в Ballu BFH / F-3715 відповідає система дбайливого обігріву AirProtection System. Прилад обладнаний екологічними керамічними нагрівальними елементами, які не “спалюють” кисень і не висушують повітря, створюючи комфортну і сприятливу для здоров’я атмосферу в домі. У теплу пору року прилад може використовуватися як вентилятор без функції обігріву.

Новинка оснащена надійною багаторівневою системою безпеки Maximum Safety, яка автоматично зупиняє її роботу у разі перегріву, перекидання, а також повного або часткового перекриття повітряної решітки, що забезпечує безпечне використання протягом тривалого терміну експлуатації. Додатково до цього прилад має сертифікат Пожежної безпеки, який офіційно підтверджує його надійність і відповідність високим вимогам пожежобезпеки, похвалитися яким може далеко не кожен тепловентилятор.

Модель BFH / F-3715M має у верхній частині корпусу регулятор перемикання режимів роботи, за допомогою якого можна встановлювати необхідну потужність обігріву – 900 або 1800 Вт.

Тепловентилятор BFH / F-3715E оснащений ергономічною електронною панеллю, інформаційним LED-дисплеєм і пультом дистанційного керування. У верхній частині приладу розташоване стильне світлове підсвічування синього кольору, що виконує функцію нічника. Є можливість вибору 5 універсальних теплових режимів з підтримкою точної температури (+ 20°С, + 23°С, + 26 ° С, + 29°С і + 32°С). Вбудований таймер дозволяє запрограмувати відключення приладу в інтервалі від 1 до 8 годин.

Тепловентилятори Ballu BFH/F-3715 в обох модифікаціях відповідають вимогам екологічності та безпеки країн Євросоюзу і СНД, що підтверджується сертифікатами і протоколами випробувань: CE, RoHS, EAC. А, безпрецедентна для ринку обігрівальних приладів, розширена гарантія – 2 роки дозволяє не хвилюватися за нештатні ситуації, пов’язані з експлуатацією приладу.