+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Система Smartpress з поліпшеними гідравлічними характеристиками металевих фітингів

 

Завдяки інноваційним прес-фітингам Smartpress, Viega домоглася великого прориву в технології монтажу металопластикових труб. Ці прес-фітинги зроблені з нержавіючої сталі і бронзи, а замість кілець ущільнювачів в них використовуються вкрай довговічні елементи з поліфенілсульфона (PPSU). Це спрощує монтаж: тепер достатньо обрізати трубу, надіти на неї фітінг і обпресувати. Більше не потрібно знімати фаску і калібрувати трубу.

Після опресовування фітінг Smartpress міцно скріплюється з трубою, причому площа контакту герметизуючих поверхонь дуже велика в порівнянні зі старою конструкцією на основі кілець ущільнювачів.

Менший діаметр – кращий результат

З’єднання такого типу дуже надійні і довговічні. Інше їх найважливіша перевага – малі втрати тиску в трубопроводах. У порівнянні зі звичайними фітингами, у фітингів Smartpress чудові гідравлічні характеристики.

Звичайні прес-фітинги створюють надмірне навантаження на насоси. Вони являють собою вузькі місця в трубах, що створюють сильний опір потоку – перш за все, через кілець ущільнювачів, а також через відсутність заокруглень на поворотах.

Фітинги Smartpress оптимізовані за характеристиками потоку, на поворотах передбачені заокруглення достатнього радіусу. А головне – через відсутність ущільнювальних кілець скорочення внутрішнього діаметру труб на стиках мінімальні. Місцеві гідравлічні опори в трубопроводах Smartpress набагато менше, ніж в звичайних.

Завдяки малим втрат тиску, система Smartpress дозволяє проектувати і монтувати поверхове розведення систем водопостачання та опалення на основі металопластикових труб значно меншого діаметру, ніж зазвичай (аж до 16 мм). У поєднанні з економією робочого часу при монтажі це призводить до дуже істотного зниження матеріальних витрат.

Крім того, малі діаметри труб зменшують обсяг застоювання в них води. Це збільшує резерви на насосних станціях, необхідні для подачі води в періоди пікового споживання.

Простий монтаж труб вищої якості

Металопластикові труби Viega Smartpress випускаються у великому діапазоні діаметрів – від 16 до 63 мм. У них тришарова конструкція: базова труба із зшитого поліетилену (PE-X), армуючий алюмінієвий шар і оболонка з PE-X. Ця конструкція забезпечує стабільність форми труби, непроникність для кисню і високу довговічність. Труби легко укладати прямо з бухт. Вони виробляються в Німеччині, на заводі Viega в Нідервінклінг (Баварія).

Для водопроводу і опалення

Металопластикові труби Viega Smartpress сертифіковані для застосування в системах господарсько-питного водопостачання і опалення. Оскільки втрати тиску в фітингах Smartpress дуже малі, систему питного водопостачання можна монтувати з труб найменших діаметрів. Це значно покращує якість питної води, оскільки різко прискорюється її обмін в трубах, знижується ризик застою і мікробного забруднення.

Для монтажу опалювальних систем в асортимент Smartpress входить безліч різноманітних фітингів, розрахованих на різні ситуації і дозволяють швидко вирішувати практично будь-які проблеми, викликані специфікою приміщень. Серед іншого, Viega випускає економічні вузли підключення радіаторів опалення, а також труби з готовою термоізоляцією.

Для обпресування інноваційних фітингів Smartpress служать стандартні, давно застосовуються монтажниками прес-інструменти Viega з відповідними насадками, оптимізованими для роботи з новою системою.