+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Співпраця Midea і KUKA

 

Компанії Mideaі KUKA відкриють три спільних заводи з виробництва роботів і пристроїв промислової автоматики.

Midea і KUKA зробили 21 березня важливу заяву: щоб прискорити розвиток таких напрямків своєї роботи, як роботобудування і промислова автоматика, компанії прийняли рішення заснувати три спільних підприємства на території Китаю. Компанії будуть розвивати виробництво роботизованих промислових пристроїв, медичної техніки, автоматичних пристроїв для складів і логістичних центрів, а також пропонувати виробництво ОЕМ-товарів в категорії «розумної» техніки. Кожна з компаній (Midea Group, KUKA Aktiengesellschaft) володітимуть по 50% акцій нових підприємств.

Прийнята міністерством промисловості і інформаційних технологій Китаю стратегія «Зроблено в Китаї 2025» (Made in China 2025) сприяла різкому стрибку розвитку високотехнологічного виробництва. У такій ситуації очевидно, що попит на промислових роботів і інші «розумні» сучасні пристрої в Китаї буде дуже високий. Країна стрімко вийшла в лідери з виробництва сучасних засобів автоматики, за рік обсяг продажів в цій категорії зріс на 27% – до 87,000 одиниць, за світовими мірками це рекордний обсяг. І очікується, що до 2020 року продажі промислових роботів виростуть ще на 15-20%.

Одночасно Midea планує перенесення в Китай медичного та логістичного бізнесів своєї дочірньої компанії Swisslog, щоб виробляти промислових і побутових роботів для китайського ринку. Очевидно, до нової промислової епохи – співпраці людини і машин – компанія Midea буде готова грунтовно.