+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Радіатори Royal Thermo зігріють світ

 

Радіатори Royal Thermo були представлені на 41-ій Міжнародній виставці кліматичного обладнання МСЕ в Мілані. Головний захід ринку HVAC відвідало понад 150 тисяч осіб з 141 країни, а кількість учасників перевищила 2000.

  

 

Найбільший інтерес гостей та відвідувачів виставки викликав стенд з промисловою групою Royal Thermo, на якому був представлений повний асортиментний ряд  алюмінієвих і біметавих радіаторів опалення: Vittoria, Revolution, Revolution Bimetall, Biliner Alum, Indigo.

Зацікавленість учасників виставки в радіаторах опалення Royal Thermo підігріла аномально холодна зима: в лютому температура в Мілані опустилася до -10 ° С, а в Марокко вперше за 50 років випав сніг. Представники Іспанії, Франції, Греції та інших сусідніх країн, що зіткнулися зі схожими проблемами, звернули особливу увагу на новинку 2018 року через колекції  біметалевих радіаторів Royal Thermo INDIGO SUPER з глибиною секції 100 мм і тепловіддачею 175 Вт. Новий радіатор, оснащений повністю сталевим колектором останнього покоління ABSOLUTBIMETALL, на 100% виключає контакт агресивного теплоносія центральної системи опалення з алюмінієвим сплавом і гарантує безпечне використання виробу протягом тривалого терміну експлуатації в системах, схильних до гідроударів, і з хімічно агресивними теплоносіями. INDIGO SUPER зберіг спадкоємність і кращі технології алюмінієвого радіатора Royal Thermo INDIGO: унікальну конструкцію верхньої частини секції, яка формує зворотньонаправлений потік гарячого повітря, ефективно відсікає холод від вікон.


На стенді також були представлені італійські радіатори в ексклюзивному дизайні Royal Thermo з колекції BILINER, PIANOFORTE і PIANOFORTE TOWER, що випускаються на найстарішому підприємстві галузі Campo Di Calore в Італії, що відрізняються підвищеною корозійною стійкістю і високою тепловіддачею.

За підсумками 2017 року промислова група Royal Thermo зайняла лідируюче місце з часткою ринку 13,2%.