+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Прозора черепиця для обігріву

 

Шведська компанія SolTech Energy розробила домашню систему опалення на основі покрівельної черепиці, виготовленої з прозорого скла.

Скляна черепиця – це матеріал, виготовлений з ударостійкого скла, дорівнює вазі керамічної (глиняної) черепиці. Черепицю зі скла укладають на нейлонову підкладку чорного кольору під необхідним кутом – важливо, щоб взимку промені проникали через скло, а не відбивалися від нього. У просторі між прозорою черепицею та чорною підкладкою нагрівається повітря, і нагрітий під покрівлею потік прямує в будинок для опалення. Нагріте повітря розподіляється по каналах, але спочатку проходить через теплообмінники системи водяного опалення та акумулюючих баків ГВП. Система ефективна протягом усього року. Взимку, навіть під час коротких світлових днів, поглиненого тепла достатньо, щоб обігріти будинок зимової ночі. Тепло ефективно ізолюється шаром повітря між черепицею і нейлоном.

Влітку відкриваються заслінки, і ця система вентилює дах, а частина гарячого повітря використовується тільки для ГВП. “Літнє” сонце освітлює дах під кутами, які більше відображають, ніж поглинають тепло.

Енергосистема SolTech генерує близько 350 кВт * год тепла на 1 кв.м поверхні скління даху.

 Виробництво скляної черепиці SolTech Sigma зараз розташоване в Португалії, продукція і виробництво повністю сертифіковано і відповідає всім будівельним нормам ЄС.

Прозора черепиця зі скла надає даху незвичайний красивий “крижаний” вид. Дах зі скляною черепицею монтується точно так само, як і з глиняною черепицею.

 

За матеріалами https://aw-therm.com.ua