+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Перший в світі зволожувач – ecoBIOCOMPLEX

26.06.2017

У міжнародний день йоги 21 червня в маркетинг-холі торгово-виробничого холдингу «Русклімат» пройшла презентація першого в світі зволожувача – ecoBIOCOMPLEX Electrolux YOGAhealthline.

Презентацію відкрив фітнес-тренер Юрій Соловйов. На власному прикладі Юрій розповів, як мікроклімат в приміщенні впливає на спосіб життя і як за допомогою передового приладу можна його сформувати. Він зазначив, що здоровий мікроклімат в будинку – одна з умов результативних тренувань і гарного самопочуття. Оптимальна вологість повітря підвищує загальний тонус людини, позитивно впливає на стан дихальної та нервової системи, зміцнює імунітет.

Слідом за Юрієм виступили представники напряму «Зволожувачі та очищувачі повітря» ТПХ «Русклімат» Олександр Галкін і Ірина Горьковенко. Вони показали фільм про унікальність зволожувача – ecoBIOCOMPLEX і загострили увагу на реалізованих в приладі інноваційних розробках. Потім слухачів запросили на квест, в рамках якого учасники докладніше дізналися про прилад і його можливості.

Так, зволожувач – ecoBIOCOMPLEX оснащений чотириступінчастою системою очищення і стерилізації пара Bio-Cop +, яка знищує 99,89% * бактерій. Бак для води виконаний з антибактеріального пластику Antibacterial Ionic-silver Nano Protection, який є першою стадією знезараження води. На другому етапі вода пастеризується. Зволожувач оснащений фільтром-картриджем AG + з іонообмінної смолою і іонами срібла, який ефективно знезаражує, очищає і пом’якшує воду. Для знищення хвороботворних вірусів і бактерій використовується бактерицидна ультрафіолетова лампа Ultraviolet Pro з довжиною світлової хвилі 254Нм.

Продуктивність ecoBIOCOMPLEX досягає 550 мл/год, що дозволяє швидко і ефективно зволожувати приміщення до 50м2. Завдяки місткому резервуару для води зволожувач здатний працювати без зупинки більше трьох днів.

Зволожувач-ecoBIOCOMPLEX поєднує в собі більше 20 корисних функцій. Одна з них – інноваційний тренажер для дихальної гімнастики.

Реалізована в приладі функція розумного будильника HealthWake забезпечує комфортне пробудження вранці за рахунок наростання яскравості підсвічування і збільшується інтенсивності випаровування води.

В зволожувачі передбачена система іонізації повітря. Завдяки наявності негативно заряджених іонів повітря очищається і стає свіжим, як в лісі або на березі моря. Помірно іонізоване повітря сприяє нормалізації роботи нервової, серцево-судинної і травної систем, поліпшенню сну і підвищенню імунітету, допомагає швидше одужати, особливо при захворюваннях дихальних шляхів.

Релаксаційні освітлення приладу з чергуванням кольорів заспокійливого спектра – зеленого, синього та білого – допоможе по-справжньому розслабитися після важкого робочого дня. Для любителів аромотерапії передбачена спеціальна аромокапсула Aroma Therapy для ефірних масел. Крім поліпшення настрою, використання ароматичних масел, багатих фітонцидами, зменшує ризик захворювання в сезон застуд.

Також в приладі передбачені 10 різноманітних режимів. Кожен користувач знайде для себе відповідний:

· Режим FITNESS підтримує необхідний рівень вологості для занять активними видами спорту;

· Дихальний тренажер PRANA дозволяє освоїти дихальну гімнастику, збільшити об’єм легенів і прискорити обмін речовин;

· Режим MEDITATION надає можливість зосередитися на світлі і зайнятися медитацією;

· Режим YOGA створює комфортні умови для занять йогою, стретчингом та калланетикою і активує світловий таймер;

· В імуностимулюючу режимі HEALTH прилад створює прийнятні умови для людей з підвищеною чутливістю дихальних шляхів і скорочує кількість алергенів в повітрі. Це допомагає легше переносити алергічні реакції, запобігти простудним захворюванням і полегшує процес одужання;

· Дитячий режим BABY підтримує оптимальну вологість для дітей до 5 років і активує всі елементи системи стерилізації пару;

· Автоматичний SMART-режим підтримує оптимальну вологість в залежності від температури повітря для дорослих;

· Нічний SMART-режим NIGHT підтримує вологість в залежності від температури в приміщенні, сприяє здоровому сну і вимикає світлові індикації;

· Режим метеостанції відстежує вологість і температуру повітря навіть у вимкненому стані;

· Ручний напівавтоматичний SMART-режим MANUAL задає будь-які настройки вологості і забезпечує страховку від перезволоження.

Керувати приладом інтуїтивно просто. Для зручності використання в приладі реалізована можливість установки таймера включення або відключення пристрою.

Для спрощення управління приладом варто відзначити окремий аксесуар – IQ-метеопульт. Це відокремлений розумний пристрій, що заміряє вологість і температуру повітря в точці, де знаходиться пульт. Він автоматично передає дані на зволожувач, який, в свою чергу, створює необхідний комфортний мікроклімат для користувача в місці розташування пульта.

Унікальним конструкторським рішенням є USB-роз’єм, який дозволяє розширити функціонал зволожувача, наприклад, підключити IQ-модуль Wi-Fi для керування приладом за допомогою додатка ElectroluxHomeComfort: climaticappliances. Всі функції приладу продубльовані в додатку. Крім того, воно надає користувачеві додаткові можливості, наприклад, створити власну програму вправ для занять дихальною гімнастикою.

Також через USB-роз’єм можна під’єднати інші доступні на ринку гаджети. Серед них модуль типу Smart Eye, який реагує на присутність людини і активує прилад, коли це необхідно. Це підвищує економічність зволожувача-ecoBIOCOMPLEX до 40%, в результаті чого прилад споживає менше електроенергії і може працювати до 5 днів без доливання води.