+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Перше в світі ліжко з клімат-контролем, що працює від ВДЕ

10.07.2017

Виробник підкреслює, що таке ліжко буде споживати тільки 20% енергії в порівнянні з ліжками подібного типу. Дане ліжко розроблене відповідно до міжнародних стандартів і буде грати ключову роль в зниженні вартості електроенергії.

«Звичайна система кондиціонування повітря становить 25-70 відсотків річних витрат сім’ї на електроенергію. Сьогодні 90 відсотків споживачів використовують енергію електростанцій », – повідомляє автор ідеї Сохан Рой.

Він зазначив, що настав час адаптувати сонячну енергію, щоб врятувати природу від глобального потепління. Відчуваючи величезний попит на поновлювані джерела енергії, після декількох років досліджень і розробок AIMRI розробили концепцію сонячної батареї змінного струму.

«Наше ліжко з клімат-контролем, що працює від сонячних батарей має 25 років гарантії на полікристалічні сонячні панелі і 2 роки гарантії на вбудований інвертор. Ми використовуємо екологічно чисту, економічну, просту у використанні систему сонячних батарей, яку можна застосовувати для живлення малопотужних електроприладів. Каркас ліжка легко збирається і розбирається. Головна перевага полягає в тому, що його можна прикріпити до старого ліжка », – пояснив Рой.

При встановлених сонячних батареях каркас ліжка люкс буде коштувати близько 776 дол. США, при цьому звичайний каркас буде коштувати близько 388 дол. США. «Ми також пропонуємо сонячну систему потужністю 2 кВт, яка може живити не тільки ліжко з клімат-контролем, але також і інші малопотужні електроприлади в будинку, вартість такої системи складе близько 3100 доларів», – повідомив куратор проекту Арджун Бабу. Ліжко, що працює від сонячних батарей оснащене холодоагентом R-134A, має гнучкі вхідні та випускні канали. Також пристрій оснащений роликами і дозволяє економити до 80% електроенергії. Ліжко ефективно працює в будь-яких кліматичних умовах, не вимагає дорого технічного обслуговування і також може працювати від звичайної розетки.

 

За матеріалами: https://russianemirates.com/