+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Парові котли Bosch щорічно економлять 40 тисяч євро

29.06.2017

Німецька сімейна компанія Valenzi вже більше 50 років займається виробництвом консервованих лісових ягід, грибів і супових напівфабрикатів. Протягом 31 року завод компанії обслуговували парові котли LOOS (з 2009 р належить Bosch). У 2012 році на заводі був проведений комплексний енергоаудит, за підсумками якого керівництвом було прийнято рішення про модернізацію котельні з використанням двох сучасних котлів Bosch Universal UL-S потужністю 5 тонн пари на годину кожен. Це дозволило компанії більш ефективно використовувати енергетичні ресурси, а також дало можливість економити до 40 тис. євро в рік. Одержуваний пар використовується при консервації грибів, переробці лісових ягід і виробництві супових інгредієнтів. Другий котел використовується для покриття пікових навантажень.
Можливість поставки обладнання у вигляді повністю укомплектованих функціональних модулів забезпечує високий рівень енергоефективності. Спільно з котлами з заводу був поставлений цілий комплекс супутнього обладнання, в тому числі обладнання для деаерації WSM, конденсаційний модуль CSM і інші. Вбудовані економайзери котлів, завдяки використанню тепла димових газів для нагрівання технічної води, допомагають добитися значної економії палива. Завдяки їм ефективність роботи котлів збільшилася на 4,8%, а споживання палива зменшилося в тій же пропорції. Можливість регулювання частоти обертання вентиляторів газових пальників забезпечила значне зниження споживання електроенергії.

Компоненти водопідготовки забезпечують необхідну якість живильної води. Система WTM виробляє пом’якшену підживлювальну воду. Далі, для захисту обладнання від корозії, проводиться термальна деаерація за допомогою модуля WSM-V. В процесі деаерації вода нагрівається до 103 ° C, що допомагає позбутися від розчинених у воді газів. Завдяки компактному модулю дренажу, розширення, охолодження і теплообміну EHB тепло гарячої демінералізованої води використовується для попереднього підігріву живильної води. Це веде до збільшення ККД системи, зниження витрати палива і охолоджуючої води, а також зниження обсягу стічних вод.

Використовувана на заводі система також включає модуль обробки конденсату CSM. Він збирає й акумулює конденсат і повертає його в модуль водопостачання. Зниження потреби в живильній воді дозволяє економити як воду, так і енергію.

Шафа управління BCO / SCO з сенсорним дисплеєм робить процес управління котлом або каскадом котлів інтуїтивно зрозумілим, полегшує і гармонізує процес роботи всіх компонентів системи, включаючи котли. Пуск і завершення роботи котлів виконуються в автоматичному режимі з використанням інтегрованої системи управління SUC після натискання кнопки або після зовнішньої команди. Система ступеневого управління дозволяє використовувати економічний режим роботи для декількох котлів. Резервний котел підігрівається за допомогою вбудованої спіралі, що забезпечує миттєвий пуск в разі потреби.

Комплексна модернізація заводу Valenzi дозволила добитися щорічної економії в 40 тис. євро і скоротити викиди вуглекислого газу на 300 тонн на рік.