+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Основні помилки при виборі кондиціонера

 

1. Кондиціонер можна купити у будь-якій фірмі або замовити його установку сезонній бригаді.


Можливо, Ви заощадите 10-15% від вартості обладнання і робіт. Але вигода може обернутися збитками: непрофесійні «установчі» бригади не мають достатньої кваліфікації для грамотного підбору і установки кондиціонера, не мають якісного інструменту та комплектуючих. Неправильна установка може привести до передчасного виходу з ладу Вашого кондиціонера. Купуючи кліматичну техніку у невеликої та маловідомої фірми, Ви можете зіткнутися з проблемою гарантійного і сервісного ремонту – така компанія може закритися або змінити назву, на складі можуть бути відсутні запасні частини і т.д.

Необхідні атрибути професійної компанії по установці кондиціонерів та іншої кліматичної техніки:

Ліцензія на проведення робіт
Сертифікати на обладнання
Договір з касовим чеком, з докладним описом послуг, обумовлених раніше

А також варто звернути увагу на досвід роботи компанії на кліматичному ринку, на якість і кількість демонстраційних залів, рівень підготовки персоналу. Всі перераховані фактори впливають на долю Вашого дорогого обладнання.

Кондиціонер повинен прослужити не один рік.


2. Для охолодження всієї квартири або будинку мені буде досить одного кондиціонера.

Це твердження вірне лише в тому випадку, якщо Ви збираєтеся встановити систему вентиляції із застосуванням мультизональних або канальних кондиціонерів, чия вартість вище $ 5000. Якщо ж мова йде про спліт-системи, то такі апарати встановлюються за принципом «один внутрішній блок – одна кімната», тобто в кожне приміщення встановлюється один внутрішній блок. Крім того, потрібно правильно розрахувати потужність спліт-системи.

Наші інженери дадуть кваліфіковані, професійні рекомендації по установці моделі кондиціонера з виїздом на об’єкт. Ви також можете скористатися Системою підбору кондиціонера, щоб зробити правильний вибір і зрозуміти які моделі можуть бути встановлені у Вашій квартирі.


3. Кондиціонер не можна встановити після того, як завершені оздоблювальні роботи.

Кондиціонер – складна кліматична техніка, що вимагає капітального монтажу. Між зовнішнім і внутрішнім блоками прокладається траса для холодоагенту і електропроводки, яка зазвичай закладається в стіну, а внутрішній блок встановлюється після закінчення обробки. Якщо ж Ви вже завершили оздоблювальні роботи, траса і електропроводка можуть бути прокладені поверх стіни і закриті декоративним пластиковим коробом.

4. Для охолодження різних за площею приміщень мені потрібні кондиціонери однакової потужності.


Це твердження невірне: на результати розрахунку необхідної холодопродуктивності кондиціонера впливає цілий ряд факторів: висота стелі, площа приміщення, сторона світу, на яку виходять вікна, поверх, наявність тепловиділяючого обладнання (телевізори, комп’ютери, СВЧ-печі і т.п.).

Для грамотного підбору обладнання необхідна консультація фахівця.


5. Внутрішній блок кондиціонера можна розташувати перед диваном або ліжком.


Встановлюючи внутрішній блок кондиціонера, слід розташувати його таким чином, щоб уникнути прямого потрапляння потоку холодного повітря на місце Вашого відпочинку, оскільки це може привести до переохолодження і застуди.

При плануванні розміщення меблів врахуйте цей фактор. Повідомте інженеру, де буде розташовуватися ліжко в Вашій спальні для того, щоб він міг правильно розрахувати напрямок потоку охолодженого повітря.


6. Кондиціонер не тільки охолоджує повітря, але і забезпечує вентиляцію (приплив зовнішнього повітря).


В офісних приміщеннях, торгових залах, ресторанах в більшості випадків використовуються канальні або касетні кондиціонери, вбудовані в систему вентиляції. Якщо ж говорити про спліт-системи, то їх внутрішній блок охолоджує повітря в кімнаті, проганяючи його через себе. Зовнішнє повітря в цьому процесі не бере участь, тому, якщо приміщення не обладнане системою додаткової вентиляції, то і припливу повітря не буде. Частковим винятком є ​​віконні кондиціонери (тобто моноблоки, що встановлюються безпосередньо у віконний отвір): завдяки тому, що одна сторона такого моноблоку знаходиться на вулиці, він може працювати і в режимі вентилятора, забезпечуючи приплив зовнішнього повітря. Деякі моделі спліт-систем також оснащені функцією припливу повітря. Але в обох випадках не можна говорити про повноцінну вентиляцію приміщення, оскільки об’єми  припливного повітря занадто малі.