+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Олесен – президент ASHRAE

28 червня 2017р.

США: Бьєрне Вей Олесен, професор Технічного університету Данії, призначений президентом ASHRAE  на 2017-2018 роки.

Голова Кафедри будівництва Університету, Олесен раніше працював в раді директорів, як скарбник, віце-президент і головний директор.

Його робота на тему “Розширення нашої спільноти” зосереджується на трьох директивах: розширити нашу світову спільноту; розширити наші технологічні горизонти; і розширити важливість наших членів.

“Розширення нашої світової спільноти визнає нашу взаємопов’язаність у всьому світі і охоплює наші спільні потреби та цілі”, – сказав Олесен. “Технічне керівництво, яке ми виробляємо для всіх членів, зміцнюється глобальним різноманіттям”.

З самого початку співпраці  Олесена з ASHRAE він не мав можливості втрутитися в місцевий розділ, щоб присвятити свій час і зусилля індустрії HVAC – тому вірить у важливість спільної роботи, щоб створити краще побудоване середовище.

“Багато наших членів є активними лише з однієї сторони – технічної, переважно на рівні суспільства, або на низовому рівні місцевих голів,” – сказав Олесен. “Однак, одна сторона не може жити без іншої. Ми будемо працювати над поширенням наших глобальних зв’язків та надалі зв’язати наших членів у всьому світі. Це дозволить зміцнити базу знань нашого суспільства, досягнення громади та здатність формувати більш стійкий світ “.

Олесен також є директором Міжнародного центру навколишнього середовища та енергетики в приміщеннях, співробітником компанії ASHRAE, REHVA, AICARR та Міжнародним почесним членом SHASE (Society of Heating, AC & Sanitary Engineers of Japan).

Олесен додатково входив в раду директорів, а також до складу багатьох технічних комітетів і був координатором різних комітетів. Він є одержувачем історичної премії “Lou Flagg Historical Award, Fellow Award, Exceptional Service Award і Distinguished Service Award.”

 

За матеріалами: https://www.ashrae.org/home