+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Огляд мобільного кондиціонера Electrolux Art Style: комфорт 4-в-1 на всі випадки життя

 

Коли виникає питання про придбання кондиціонера, перше, що насторожує змученого спекою покупця – складний і трудомісткий монтаж сучасної спліт-системи. По-перше, її неможливо встановити самостійно. Для цього потрібно викликати бригаду фахівців, а значить, чекати своєї черги і витрачати додаткові гроші на установку. По-друге, при установці кондиціонера в приміщенні, де вже зроблений ремонт, практично неможливо не порушити дизайн інтер’єру, а в деяких будинках з архітектурно вишуканими фасадами монтаж зовнішнього блоку кондиціонера законодавчо заборонено. По-третє, стаціонарну спліт-систему неможливо встановити в орендованому приміщенні. Переїжджаючи з квартири на квартиру, квартиронаймачу доведеться кожного разу платити за монтаж і демонтаж кондиціонера. Спростити життя втомленим від  літньої спеки жителям мегаполісів пропонує мобільний кондиціонер Electrolux Art Style, який не вимагає монтажу, і при необхідності з легкістю може бути переміщений в будь-яке місце, куди забажає його власник.

Унікальність

Мобільний кондиціонер Electrolux Art Style – це справжня палочка-виручалочка для власників дач, власників малого бізнесу, що мають в своєму розпорядженні торгові точки, кафе, ательє і майстерні, і орендарів житла, які по цілому ряду причин не можуть встановити традиційну спліт-систему. Прилад «вбиває відразу 4 зайців»: він охолоджує, сушить, вентилює та обігріває повітря в приміщенні. А значить, може використовуватися всесезонно, що робить його відмінним придбанням на всі випадки життя.

Одна з головних особливостей приладу – здатність значно економити електроенергію. Споживаючи близько 1 кВт, Electrolux Art Style забезпечує потужність охолодження до 4 кВт, що достатньо для кондиціонування приміщення площею 33 м². За міжнародною класифікацією енергоефективності він відповідає високому класу «А», що зустрічається досить рідко в мобільних кондиціонерах.

Завдяки додатковій шумоізоляції внутрішніх механізмів, кондиціонер має низький рівень шуму для моделей своєї категорії – 44 дБ (А), що можна порівняти з шумом працюючого холодильника. Це дозволяє використовувати кондиціонер не тільки в офісних і торгових приміщеннях, але і вдома в нічний час.

Дизайн

Корпус кондиціонера виготовлений з міцного, стійкого до подряпин, відколів і тріщин пластика, який не жовтіє з часом і надовго зберігає глянець новизни. Бездоганно білий колір корпусу з ребристими чорними вставками з боків і чорної панеллю керування робить його дуже схожим на пінгвіна. Ефектний дизайн з оригінальним чергуванням кольору і компактна ергономічна форма дозволяють виграшно розмістити кондиціонер в будь-якому інтер’єрі. Для його установки потрібно зовсім небагато місця. Завдяки компактним розмірам – 480x795x400, він з легкістю вміщається в будь-який вільний кут біля вікна.

Незважаючи на чималу вагу в 31 кг, Electrolux Art Style легко пересувається на вбудованих колесах, що дозволяє його використовувати відразу в декількох кімнатах одного приміщення. А при необхідності мобільний кондиціонер так само просто можна помістити в багажник легкового автомобіля (з боків корпусу є зручні ручки для переміщення) і відвести в будь-яке інше місце. Наприклад, на дачу або в село до бабусі.

Конструктивні особливості

Принцип роботи мобільного кондиціонера практично не відрізняється від традиційної спліт-системи, тільки на відміну від останньої у нього відсутній зовнішній блок. Вся технічна частина приладу компактно вміщується в одному корпусі. Також як і в традиційній спліт-системі, в мобільному кондиціонері використовується холодоагент – фреон, який циркулює по замкнутому колу. Рідкий фреон випаровується у випарнику, охолоджуючи його, і, стискається компресором, знову звертається в рідину в конденсаторі, який при цьому нагрівається. Повітря проходить через теплообмінник випарника і, охолоджений, повертається в приміщення. При цьому відбувається конденсація і видалення з нього надмірної вологи. Інший повітряний потік охолоджує конденсатор, і виводить нагріте повітря назовні. Щоб організувати правильний вивід нагрітого повітря за межі охолоджуваного приміщення в мобільних кондиціонерах використовується знімний повітропровід – спеціальна гофрована труба, яка кріпиться до повітровідвідної решітки. Тому, перш ніж запустити мобільний кондиціонер, до нього обов’язково потрібно приєднати повітропровід.

Установка на один, два, три!

Монтаж мобільного кондиціонера Electrolux Art Style займає в середньому 15-30 хвилин, в залежності від того, як часто ви будете це робити. Треба віддати належне Electrolux в детально продуманій системі кріплення елементів для під’єднання шланга-повітропровода. Вони зроблені за принципом пазового з’єднання і фіксації на засувках, що дозволяє дуже швидко з’єднати всі елементи системи без зазорів і люфту. І при необхідності, так само легко їх роз’єднати для установки кондиціонера в іншому приміщенні. Всі необхідні деталі входять в комплект, який включає в себе: перехідник, знімний повітропровід, адаптер для вікна, віконний перехідник-слайдер і заглушку.

Насамперед необхідно вставити повітропровід в спеціальний перехідник і приєднати його до кондиціонера. Розставивши гофрований шланг повітропровода на повну довжину, приєднати його до віконного блока. У складеному стані шланг повітропровода має довжину 28 см, в розкладеному – 1500 см, чого цілком достатньо для виведення у вікно. На завершення монтажу адаптер вставляється у віконний перехідник-слайдер, який монтується в вікно. Залишилося тільки підключити кондиціонер до електричної розетки і насолоджуватися приємною прохолодою.

Перше випробування приладу

Мобільний кондиціонер Electrolux Art Style обладнаний 4 режимами, які дозволяють створювати в приміщенні необхідний мікроклімат: COOL (охолодження), DRY (осушення), FAN (вентиляція) і HEAT (обігрів). Управління приладом здійснюється за допомогою зручної та функціональної електронної панелі і з пульта дистанційного керування, який входить в комплект. Жалюзі регулюються вручну під потрібним кутом нахилу.

Для вибору інтенсивності повітряного потоку конструкція мобільного кондиціонера пропонує 3 швидкості обертання вентилятора: HIGH, MID і LOW, що дозволяє регулювати швидкість обдування за бажанням користувача.

Для випробування кондиціонера ми встановили його в кімнаті 25 м², повітропровід вивели у вікно. При виборі режиму COOL кондиціонер досяг заданої температури за 30 хвилин, знизивши температуру з + 24 ° С до + 22 ° С. При роботі в режимі HEAT прилад підвищив температуру з + 20 ° С до + 24 ° С за 20 хвилин.

Видалення конденсату в мобільному кондиціонері Electrolux Art Style відбувається автоматично. Вода виходить разом з теплим повітрям. Але, якщо в приміщенні занадто вологе повітря, що конденсується волога не встигає виходити назовні і збирається в спеціальному резервуарі. При його заповненні на панелі управління спалахує індикатор WATER FULL і кондиціонер автоматично зупиняє свою роботу. Щоб продовжити охолодження, досить відкрити спеціальний отвір в нижній частині на задній стінці приладу і злити воду.

Всесезонне використання

Крім мобільності, відносно нескладного монтажу, який під силу будь-якому покупцеві, і відмінною продуктивністю великим плюсом для придбання мобільного кондиціонера Electrolux Art Style є ще й те, що його можна використовувати в будь-який час року. У спеку він швидко охолодить приміщення, витративши на це зовсім небагато часу і електроенергії. Якщо видалося холодне і вологе літо, обігріє і висушить. Кондиціонер відмінно підходить для додаткового обігріву взимку і використання в якості основного опалювального приладу в міжсезоння. Працюючи за принципом теплового насоса, Electrolux Art Style опалює приміщення, завдяки охолодженню повітря на вулиці, і дозволяє істотно економити електроенергію.

Мобільний кондиціонер оснащений спеціальним шлангом для дренажу. Він використовується при роботі приладу в режимі DRY (осушення), що дозволяє організувати процес безперервного відведення конденсату. Особливо це актуально в період міжсезоння, а також для тих покупців, хто живе в регіонах з підвищеною вологістю повітря. Завдяки режиму TURBO можна організувати швидку і безпечну сушку білизни, підсунувши кондиціонер до сушарці для білизни.

Багатофункціональність

Прилад оснащений рядом додаткових функцій, без яких сучасний кондиціонер просто немислимий. Таймер на 24 години дозволяє запрограмувати роботу кондиціонера, щоб він вмикається і вимикається саме в той час, коли це необхідно. Влітку, особливо, коли стоять спекотні і задушливі ночі, актуальним виявиться режим SIEEP, при якому кондиціонер буде працювати практично беззвучно. А на той випадок, якщо «вирубиться» електрика, в системі управління мобільним кондиціонером передбачена функція AutoRestart, яка відновлює роботу приладу в тому ж режимі після включення електрики.

Резюме

Мобільний кондиціонер Electrolux Art Style – недорога і проста в експлуатації альтернатива традиційним спліт-систем, який не потребує складної і трудомісткої установки, доступної тільки професіоналам. Мобільність кондиціонера дозволяє використовувати його в будь-якому приміщенні, де тільки побажає його власник. Це швидко, просто і зручно! А завдяки наявності 4 основних режимів: COOL, DRY, FAN і HEAT його можна використовувати в будь-який час року, не переплачуючи зайві гроші на придбання додаткових спеціальних приладів. Модель представлена ​​в двох варіантах потужності: 10 000 BTU для приміщення площею 18-25м² і 13 000 BTU для площі від 25 до 33м².