+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Огляд біметалевого дизайн-радіатора PIANOFORTE Royal Thermo: обігрів з музичним дизайном

 

А ви ноктюрн змогли б зіграти на секції біметалевого радіатора? Виробники бренду біметалевих радіаторів Royal Thermo заявляють, що це цілком можливо. Досить лише проявити трохи фантазії. Тим більше, що форма біметалевого дизайн-радіатора PIANOFORTE зовні дуже нагадує класичну фортепіанну клавіатуру.

Тепло в незвичайній формі

 

Так само, як і знаменитий музичний клавішний інструмент, біметалевий дизайн-радіатор Royal Thermo PIANOFORTE родом з Італії. Тому зовсім не дивно, що багатолика музична спадщина і багаті ремісничі традиції Італії знайшли в ньому своє відображення. Кому, як не італійцям, які подарували світу оперу і венеціанський карнавал, які є новаторами в багатьох областях промисловості, краще за інших знати, як повинен виглядати сучасний радіатор опалення? А виглядає він вельми розкішно.

Завдяки ритмічному чергуванню секцій, що викликають асоціацію з застиглими в русі клавішами фортепіано, PIANOFORTE мало схожий на традиційний опалювальний прилад. Мабуть, це один з небагатьох радіаторів, який зовсім не хочеться ховати за декоративними гратами. Навпаки, він так і проситься стати прикрасою кімнати, диктуючи свої правила з облаштування дизайну в приміщенні. Він стане бажаним гостем в інтер’єрах будь-якого типу, варто тільки дати волю своїй фантазії.

Запатентований ексклюзивний дизайн приладу – не тільки оригінальна дизайнерська знахідка, але і особлива технологія виробництва, що дозволила збільшити тепловіддачу радіатора на 5%. Завдяки спеціально спроектованим конвективним вікнам холодне повітря вільно надходить знизу всередину секції і, переміщаючись уздовж розігрітого вертикального колектора, нагрівається і виходить вгору рівномірно прогріте. А запатентована технологія POWERSHIFT – додаткове оребрення на вертикальному колекторі секції – забезпечує оптимальний прогрів приміщення.

Тепловіддача 1 секції радіатора – при температурному напорі 70 ° С – 189 Вт.

 

    

 

Ідеально рівна поверхня

 

На відміну від традиційних білих радіаторів, Royal Thermo PIANOFORTE постає перед покупцем в трьох оригінальних кольорах – Noir Sable (чорний), Bianco Traffico (білий) і Silver Satin (срібний), відкриваючи широкі можливості для польоту дизайнерської думки в процесі створення інтер’єру.

Радіатор в кольорі Bianco Traffico вражає ідеально відполірованою поверхнею, як ніби чіпаєш найгладший преміальний шовк. Моделі в кольорі Noir Sable і Silver Satin мають матове, злегка шорстке покриття, що створює додаткове відчуття тепла і затишку.

У технічному описі приладу сказано, що настільки бездоганна якість забарвлення досягається завдяки використанню надстійкого 7-етапної нанофарбування TECNOFIRMA. Перш, ніж потрапити до покупця, кожен радіатор проходить складний і багатоступеневий процес фарбування, в ході якого його знежирюють, обробляють спеціальним антикорозійним покриттям Oxsilan 9870, фарбують методом анафорезу, сушать в печі при температурі 195 ° С, наносять порошкову поліефірную фарбу AkzoNobel (Нідерланди) і потім «запікають» її при температурі 170 °, завдяки чому на поверхні приладу утворюється рівна захисна плівка. Все це гарантує стійкість до механічних пошкоджень і гарантує довговічність покриття радіатора в приміщеннях з високою вологістю.

Рішення проти корозії


Біметалевий дизайн-радіатор Royal Thermo PIANOFORTE можна встановлювати в будь-яких системах опалення – і в заміському котеджі, і в новобудові з багатоквартирним опаленням. Як випливає з назви, він виготовлений з двох металів: алюмінію і сталі. Секції радіатора виробляються методом лиття під тиском зі сплаву алюмінію АК12М2. Застосування такого сплаву і постійний контроль його якості дозволяє одночасно домогтися високої якості секцій при литті і максимально можливої ​​тепловіддачі приладу в експлуатації. Усередині кожної секції знаходиться міцний металевий колектор, виготовлений з високовуглецевої сталі марки 20. Завдяки зварній конструкції вертикального і горизонтального колектора, теплоносій не контактує з алюмінієм, що робить радіатор абсолютно невразливим до утворення іржі і гарантує безпечне використання протягом тривалого терміну експлуатації, на відміну від моделей інших виробників.

Неприступний, як фортеця

 

Royal Thermo PIANOFORTE не страшні ніякі перепади тиску в тепломережі. Навіть, якщо хтось із сусідів перекриє воду у себе в квартирі або слюсар дядько Ваня занадто різко закриє кран насосної станції, він вистоїть, як неприступна італійська фортеця Forte di Fenestrelle, що не здалася нікому за всю історію свого існування. Особливий запас міцності йому забезпечує автоматичне зварювання вертикального і горизонтального колектора методом WR – welding подвійним обварочним швом, що виключає присутність людського чинника в процесі виробництва, і гарантує високу якість зварного шва, непідвласного ніяким зовнішнім факторам. Робочий тиск біметалевого дизайн-радіатора Royal Thermo PIANOFORTE – 30 бар, граничний тиск – понад 200 бар, що робить його надійним, безпечним і довговічним опалювальним приладом.

 

   

 

Капітальний захист від протікання


Кожна секція з’єднана між собою настільки міцно, що ніякі мінливості долі у вигляді міжсекційних протікань не турбуватимуть спокій власника радіатора. За це відповідають надійні сталеві ніпеллі, виготовлені зі сталі марки DD13 найбільшим італійським виробником Gruppo Elle S.r.l, і міжсекційні прокладки від лідера європейського ринку VITO RIMOLDI SPA. Міжсекційні прокладки виготовляються з сучасного, екологічно чистого наноматеріалу з додаванням бавовни і силікону, який не втрачає свою еластичність протягом тривалої експлуатації і дозволяють максимально щільно з’єднати секції між собою. Така пильна увага до кожної деталі дозволяє Royal Thermo відповідати найвищим стандартам якості і надавати абсолютну гарантію на радіатори – 25 років.

Монтаж і випробування

 

Для того щоб випробувати біметалевий дизайн-радіатор PIANOFORTE Royal Thermo, ми встановили його в кімнаті 20 м² типової панельної багатоповерхівки, яка знаходиться в спальному районі міста. Виходячи з розрахунку тепловтрат приміщення, була обрана 12-секційна модель PIANOFORTE 500 / Bianco Traffico в класичному білому кольорі.

Для цього був викликаний слюсар-сантехнік, який перекрив стояк центрального опалення і злив з нього воду. Монтаж радіатора проводився спеціалізованою бригадою монтажників.

Новий радіатор було вирішено встановити на місці колишнього. Демонтувавши старий прилад, фахівці встановили нові кронштейни, на яких розмістився красень PIANOFORTE. Варто відзначити, що сам прилад додатково обтягнутий термозбіжною плівкою і поставляється в зручній упаковці з щільного п’ятишарового картону, яка відповідає найжорсткішим вимогам щодо транспортування. До речі, радіатор можна інсталювати безпосередньо в плівці, не боячись пошкодити або забруднити його під час монтажу.

Міжосева відстань радіатора Royal Thermo PIANOFORTE становить 500 мм і відрізняється від тієї, яка була в старому приладі. Тому монтажникам довелося використовувати нову заготовку зі сталевої металевої труби, яка була зроблена заздалегідь, для під’єднання радіатора до централізованої системи опалення.

Весь монтаж зайняв близько 40 хвилин.

Після підключення радіатора до системи центрального опалення, було проведено опресовування надлишковим тиском, під час якого прилад був випробуваний на стійкість до тиску в 15 бар. Наш герой з гідністю витримав цей іспит.

Після підключення радіатора в кімнаті була заміряна температура, яка склала 18 ° С. За вікном при цьому було 0 ° С. Радіатор повністю наповнився водою і рівномірно прогрівся протягом 5 хвилин. В цілому температура в кімнаті підвищилася на 4 градуси за 3,5 години.

 

Резюме

 

Біметалевий дизайн-радіатор Royal Thermo PIANOFORTE – приклад гармонійного поєднання інноваційних технологій в області тепловіддачі і експлуатаційної надійності і незвичайного дизайну, що виграшно відрізняє його від інших приладів, які застосовуються для створення водяного опалення. Це одночасно і тепло, і надійність, і краса, рідко сумісна з даним типом обладнання. Радіатор захищений від підробок фірмовим шильдиком Royal Thermo на фронтальній частині секції, має маркування з назвою виробника, моделі, країни виробництва і застрахований від заводського браку на 1 000 000 доларів. Його можна порекомендувати для установки, як в приватних будинках, так і в багатоквартирних житлових комплексах і офісах.