+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Новинка від ELECTROLUX – сушарка для рук ENDA/N

 

Рукосушка Electrolux ENDA/N-2500 представляє собою автоматичну сушарку для рук, виготовлену за особливою антивандальною технологією, з вбудованим інфрачервоним датчиком високої чутливості і можливістю регулювання повітряного потоку.
Сучасний дизайн приладу підкреслюють обтічні форми конструкції і стильний металевий корпус, що забезпечує гармонійне поєднання сушарки з будь-яким інтер’єром приміщення.

У рукосушках серії ENDA/N-2500 вбудований чутливий інфрачервоний датчик, який спрацьовує і включає прилад в той момент, коли Ви підносите до нього руки. Даний тип включення дозволяє швидко і гігієнічно висушити руки, що особливо важливо в громадських місцях, лікарнях і офісах.
Для підвищення ефективності був розроблений двигун, який створює швидкість потоку до 30 м/с, завдяки цьому час сушіння зведено до мінімуму (10-15 сек.).
Сушарки для рук виконані за особливою антивандальною технологією. Кожух приладів виготовлений з металу, а внутрішня частина виготовлена ​​з особливо стійкого до механічних пошкоджень сплаву – силуміну (сплав алюмінію і кремнію). Завдяки цьому всі внутрішні вузли рукосушки надійні і захищені від зовнішніх пошкоджень.
Отриманий запас міцності приладу дає впевненість у стабільній роботі приладу в будь-яких умовах.
Напрямок повітряного потоку в сушарках для рук може бути задано під певним кутом, що дозволяє найбільш ефективно висушити руки. Конструкція рукосушки дозволяє відхилити направляючу потоку в потрібному Вам напрямку.
Повітровипускний отвір рукосушки захищено спеціальною захисною решіткою, яка витримує високі температури і захищає пристрій від потрапляння сторонніх предметів.
Завдяки пристрою рукосушки і інфрачервоному датчику вмикання і вимикання, прилад виключає зайві витрати на електрику, що важливо при постійному використанні приладу.

Сушарка для рук працює за принципом безконтактного сенсорного вмикання/вимикання.
При розташуванні рук користувача на відстані до 11 см від повітровипускного отвору спрацьовує інфрачервоний датчик, який автоматично включає сушилку. Як тільки руки користувача опиняються поза досяжністю ІК-датчика, прилад автоматично відключається.

Відмінні особливості

  • антивандальне виконання
  • металевий корпус (внутрішня частина – силумін)
  • інфрачервоний датчик
  • регульоване напрямок повітряного потоку
  • turbo-сушка
  • економічне енергоспоживання
  • автоматичне вмикання/вимикання
  • зручність в експлуатації
  • широкий діапазон застосування
  • сучасний дизайн

Переваги

Антивандальне виконання сушарки для рук забезпечує надійний захист всіх внутрішніх вузлів приладу від механічних пошкоджень зовнішнього середовища, що розширює можливості використання приладу.
Інфрачервоний датчик вмикання/вимикання в поєднанні з продуманою конструкцією приладу виключають зайві енерговитрати, економно витрачаючи електроенергію протягом усього терміну експлуатації приладу.
Можливість регулювання напрямку потоку гарячого повітря під певним кутом і режим «turbo» зі швидкістю потоку гарячого повітря до 30 м/с дозволяють максимально швидко і комфортно висушити руки.

Сушарка для рук кріпиться до стіни за допомогою болтів і інших кріпильних пристосувань (входять в комплект) і підключається до мережі електроживлення прихованою проводкою (внутрішній монтаж).

ENDA/N-2500 широко використовується в офісних, лікувальних, громадських та інших типах установ з великим потоком людей, що потребують швидкої та гігієнічної сушки рук.