+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Новинка від ELECTROLUX – перший в світі зволожувач-ecoBIOCOMPLEX

 

Здоровий мікроклімат в будинку впливає на результати тренувань і хороше самопочуття. Оптимальна вологість повітря підвищує загальний тонус людини, а також позитивно впливає на стан дихальної та нервової системи, зміцнює імунітет.

У зволожувачі-ecoBIOCOMPLEX передбачена 4-хступенева система очищення і стерилізації пару Bio-Cop +, яка знищує 99,89% * бактерій.

Бак для води виготовлений з антибактеріального пластику Antibacterial Ionic-silver Nano Protection, який є першим етапом знезараження води.

На другому етапі вода пастеризується.

Також BIOCOMPLEX оснащений фільтром-картриджем AG + з іонообмінною смолою і іонами срібла, який знезаражує, очищає і пом’якшує воду.

Зволожувач оснащений бактерицидною ультрафіолетовою лампою Ultraviolet Pro з довжиною світлової хвилі 254Нм, яка служить для знищення хвороботворних вірусів і бактерій.

Продуктивність ecoBIOCOMPLEX становить 550 мл / год і це дозволяє швидко і ефективно зволожувати приміщення до 50м2. А місткий резервуар для води здатний працювати без зупинки більше трьох днів.

Зволожувач поєднує в собі більше 20 корисних функцій.
Одна з яких – інноваційний тренажер PRANA, за допомогою якого можна освоїти дихальну гімнастику.

А для зняття стресу в приладі передбачено релаксаційне освітлення Relax Therapy з ніжним підсвічуванням.

Плавне чергування кольорів заспокійливого спектру – зеленого, синього та білого – допоможе по-справжньому розслабитися після важкого робочого дня, тому що позитивно впливає на нервову систему.

Для любителів ароматерапії передбачена спеціальна аромакапсула Aroma Therapy для ефірних масел.

Завдяки використанню ароматичних масел, багатих фітонцидами, зменшується ризик захворювання в сезон застуд.

Реалізована в приладі функція розумного будильника HealthWake забезпечує комфортне пробудження вранці за рахунок наростання яскравості підсвічування і збільшення інтенсивності випаровування води.

В зволожувачі є і система іонізації повітря. Завдяки наявності негативно заряджених іонів повітря очищується і стає свіжим, як в лісі або на березі моря. Помірно іонізоване повітря сприяє нормалізації роботи нервової, серцево-судинної і травної систем, поліпшенню сну і підвищенню імунітету, допомагає швидше одужати, особливо при захворюваннях дихальних шляхів.

Також в приладі передбачені 10 різноманітних режимів. Кожен користувач знайде для себе відповідний:

  • Режим FITNESS підтримує необхідний рівень вологості для занять активними видами спорту;
  • Дихальний тренажер PRANA дозволяє освоїти дихальну гімнастику, збільшити об’єм легенів і прискорити обмін речовин;
  • Режим MEDITATION надає можливість зосередитися на світлі і зайнятися медитацією;
  • Режим YOGA створює комфортні умови для занять йогою, стретчингом і калланетикой і активує світловий таймер;
  • В імуностимулюючу режимі HEALTH прилад створює прийнятні умови для людей з підвищеною чутливістю дихальних шляхів і скорочує кількість алергенів в повітрі. Це допомагає легше переносити алергічні реакції, запобігти простудним захворюванням і полегшує процес одужання;
  • Дитячий режим BABY підтримує оптимальну вологість для дітей до 5 років і активує всі елементи системи стерилізації пару;
  • Автоматичний SMART-режим підтримує оптимальну вологість в залежності від температури повітря для дорослих;
  • Нічний SMART-режим NIGHT підтримує вологість в залежності від температури в приміщенні, сприяє здоровому сну і відключає світлові індикації;
  • Режим метеостанції відстежує вологість і температуру повітря навіть у вимкненому стані;
  • Ручний напівавтоматичний SMART-режим MANUAL задає будь-які настройки вологості і забезпечує страховку від перезволоження.

Для зручності використання в приладі реалізована можливість установки таймера включення або відключення пристрою.

Для керування приладом варто відзначити окремий аксесуар – IQ-метеопульт.

Це відокремлений розумний пристрій, який вимірює вологість і температуру повітря в точці, де знаходиться пульт, автоматично передаючи дані на зволожувач.

Унікальним конструкторським рішенням є USB-роз’єм, що дозволяє розширити функціонал зволожувача, наприклад, підключити IQ-модуль Wi-Fi для керування приладом за допомогою додатку Electrolux Home Comfort: climatic appliances.

Всі функції приладу продубльовані в додатку, який надає користувачеві додаткові можливості, наприклад, створити власну програму вправ для занять дихальною гімнастикою.

Також через USB-роз’єм можна під’єднати інші доступні на ринку гаджети. Серед них модуль типу Smart Eye, який реагує на присутність людини, в результаті чого прилад споживає менше електроенергії і може працювати до 5 днів без доливання води.