+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Новинка Uponor – термостати Smatrix Style

Інтелектуальні системи, відомі під назвою «розумний будинок», отримують все більшого поширення з розвитком технологій і появою нових розробок. Один з базових компонентів «розумного будинку» – автоматизований центр управління температурою. Принцип його роботи полягає в тому, що розташовані в приміщеннях термостати вимірюють температуру в приміщенні і передають інформацію про неї на пристрій інтелектуального управління, яке, в свою чергу, регулює роботу нагрівальних або охолоджувальних елементів. Відповідно, від якості термостатів і чутливості датчиків залежать комфортні умови в будинку або офісі.

Міжнародна компанія Uponor представляє нове високотехнологічне рішення – термостат останнього покоління Smatrix Style для системи управління температурою в будинку. Термостат використовується в якості компонента інтелектуальної системи управління Smatrix для променевого опалення та охолодження. Його функція – безперервний моніторинг температурного режиму в приміщенні. Інформація надходить від термостату на керуючий пристрій, який підтримує в будинку оптимальну температуру, що забезпечує максимальний комфорт і енергозбереження.

Smatrix Style забезпечений надточними датчиками, які здатні вимірювати не тільки температуру повітря, але і рівень теплового випромінювання. Це дозволяє з високою точністю управляти роботою системи променевого опалення та охолодження. Великий дисплей з якісною e-lnk матрицею, здатний відтворювати поточні робочі параметри і задану температуру, має високу роздільну здатність, забезпечує хорошу видимість навіть при яскравому сонячному освітленні і мінімальне енергоспоживання. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс термостата полегшує установку всіх параметрів і не викликає ніяких труднощів при використанні – всі налаштування управляються трьома кнопками на бічній панелі. При необхідності потрібне параметри можна вводити з центральної панелі управління Smatrix або через мобільний додаток (останнє дуже зручно, якщо необхідно задати необхідні параметри дистанційно).

Smatrix Style випускається в корпусах двох кольорів, чорного і білого, товщиною не більше 10 мм, тому такий пристрій легко і органічно впишеться в інтер’єр житлового будинку або офісу. Крім сенсору температури в приміщенні, термостат обладнаний сенсором вологості,  який гарантує запобігання конденсації під час роботи системи охолодження. До термостата можуть бути додатково приєднані: датчик зовнішньої температури, датчик температури поверхні або датчик температури теплоносія.

Доступні бездротові та дротові варіанти кімнатного термостату, що легко інтегруються у системи Smatrix Wave, Wave PLUS, Base і Base PRO.

Існує ще більш компактна версія термостату розмірами всього 55 x 55 мм, що інтегрується в загальну систему керування. Ця версія також доступна в чорному і білому кольорах, але не має дисплею, тому може керуватися лише через центральну панель (Smatrix Base PRO і Smatrix Wave) або смартфоном (тільки Smatrix Wave PLUS).

Для максимального комфорту та енергоефективності інтелектуальні системи Smatrix мають функцію автобалансування. Вона безперервно контролює та аналізує всі дані, що надходять з кожного приміщення, як по опаленню так і охолодженню, і забезпечує постачання по кожному контуру тільки оптимальної кількості енергії. Цим ми досягаємо до 20% економії в порівнянні з системами без автобалансування, полегшуємо та прискорюємо гідравлічні та програмні налаштування, зменшуючи до мінімуму вплив людського фактору та інших об’єктивних та суб’єктивних факторів.

 

За матеріалами: https://www.uponor.ua/uk-ua.aspx