+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Нові теплові насоси для нагріву води Midea M-Thermal

26.05.2017

Компанія Midea провела модернізацію теплових насосів ATW ( «повітря-вода») M-Thermal. В результаті у нової системи став більший діапазон продуктивності, а також робочих температур зовнішнього повітря і температур нагрітої води. Коефіцієнт продуктивності (COP) досягає 5, це одне з найвищих значень в сегменті теплових насосів.

Системи M-Thermal нагрівають воду для опалення та гарячого водопостачання за допомогою парокомпресійного циклу. До складу системи входять повністю DC-інверторний зовнішній блок, внутрішній блок (гідромодуль) з теплообмінником «фреон – вода» і контролер. Додатково може бути встановлений бак для гарячого водопостачання з електронагрівачем, внутрішній термостат, водяний насос. Для опалення використовуються низькотемпературні радіатори, теплі підлоги, фанкойли.
До внутрішнього блоку підключаються труби систем опалення та ГВП. Система може працювати спільно з іншим водонагрівальним обладнанням: газовими або електричними бойлерами, сонячними колекторами.

У режимі нагріву система надійно працює при температурі зовнішнього повітря до -20 ° C. У теплу пору року M-Thermal може використовуватися і для охолодження приміщень. Модельний ряд включає сім зовнішніх блоків MHA-V_W/D2(R)N1 продуктивністю від 4,01 до 15,5 кВт, вони працюють від одно- або трьохфазної мережі. З блоками можна використовувати гідромодулі SMK -_ /CD_GN1-B з індексами продуктивності 80 або 160. За протоколом Modbus M-Thermal підключається до системи управління будівлею.