+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Нова модифікація однопотокового блоку FHQ-CB Daikin

 

Компанія Daikin провела модернізацію підстельового однопотокового внутрішнього блоку кондиціонера FHQ-C серії Sky Air. При роботі з зовнішнім блоком RZQG (Smart inverter) нова модель FHQ-CB завдяки провідному пульту BRC1E53 забезпечує безперебійне кондиціонування і рівномірне вироблення ресурсу кондиціонерів.

З використанням нового пульта можна автоматично чергувати перемикання режиму очікування блоків. У групі до 16 блоків один буде знаходитися в режимі очікування. Наступний перейде в цей режим через встановлений інтервал (6, 12 годин, добу, 48, 72, 96 годин або тиждень). При аварійному відключенні одного з працюючих блоків автоматично включиться блок, що знаходиться в режимі очікування, і кондиціонування об’єкта не буде перервано. Такі можливості затребувані в серверних, центрах обробки даних і інших приміщеннях з комп’ютерною технікою.

Як і раніше, FHQ-CB може працювати із зовнішнім блоком RZQSG (індекси продуктивності 7,1-14 кВт), RXS (3,5-6 кВт). З блоками RZQG і RZQSG можливі комбінації Twin / Triple / DoubleTwin. Керувати роботою кондиціонера також можна з бездротового пульта BRC7G53.