+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Нова ера ультразвукових зволожувачів повітря

02.04.2017

 

 

Продуктова лінійка швейцарського бренду BONECO поповнилася новим ультразвуковим зволожувачем повітря BONECO U300 з унікальною технологією вертикального заливу води.

Більшість зволожувачів повітря, представлених на ринку, при наповненні водою вимагають проведення ряду маніпуляцій: зняття бака, відкриття кришки з фільтром, похід до джерела води і зворотна установка бака в прилад. Інновація BONECO U300 – це абсолютно новий підхід до процесу зволоження. Залив води відбувається безпосередньо в прилад: досить відкрити верхню кришку і налити з лійки або глечика потрібну кількість води. Більше немає ризику розплескати воду або впустити резервуар, пошкодивши його. Завдяки ємному вбудованому резервуару на 5 літрів тривалість інтенсивного зволоження становить більше 12 годин.

До останнього часу жодному з виробників не вдавалося відтворити технологію верхнього заливу води без втрати продуктивності по зволоженню. При середньому необхідному показнику в 300 міліграмів на годину продуктивність приладів не перевищувала 200 міліграмів на годину. При цьому зволожувачі відрізнялися гучної роботою і були не придатні для використання в нічний час.

BONECO U300 здатний виробляти 400 міліграмів водяної пари на годину і обслуговувати площу до 60 квадратних метрів. Посилена «золота» мембрана з напиленням нітриду титану товщиною до 3 мікрон має високу стійкість до зношування і пошкоджень.

У робочому режимі навколо кнопки управління горить м’яке блакитне підсвічування. Якщо рівень води досягне мінімуму, BONECO U300 автоматично вимкнеться і підсвічування кнопки управління змінить колір з блакитного на червоний. Прилад відновить роботу відразу після наповнення резервуара водою.

Інтенсивність зволоження регулюється за допомогою механічного перемикача. Прилад працює гранично тихо навіть на максимальній швидкості зволоження і ідеально підходить для дитячих кімнат і спалень.

BONECO U300 комплектується пом’якшуючим картриджем з іонно-обмінної смолою і антибактеріальним срібним стрижнем ISS, який знезаражує воду і запобігає її «цвітінню».

Для шанувальників ароматерапії передбачений спеціальний контейнер для ароматичних масел.