+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Німеччині загрожує штраф за фреон R134a

 

Генеральний прокурор Європейського суду оголосив, що Німеччина порушила законодавство ЄС, дозволивши компанії Daimler продовжити використання холодоагенту R134a в системах кондиціонування автомобілів.

Висновок генерального прокурора не є обов’язковим, але в більшості випадків судді Європейського суду дотримуються саме його. Винесення вироку очікується протягом наступних декількох місяців.

Згідно з Директивою MAC системи кондиціонування в автотранспорті, сертифіковані після 1 січня 2011 року, не можуть заповнюватися фторвмісними газами з показником GWP вище 150. Це по суті забороняє використання холодоагенту R134a, залишаючи лише один придатний для промислового використання холодоагент – “слабозаймающийся” Гідрофторвуглець R1234yf.

Після проведення власних випробувань на горючість німецький автовиробник Daimler відмовився від використання нового холодоагенту з міркувань безпеки.

Наприкінці 2015 року Європейська Комісія оголосила про передачу на розгляд Європейського суду справи про порушення Німеччиною вимог Директиви MAC. У заяві говорилося, що Німеччина порушила законодавство ЄС, коли дозволила компанії Daimler представляти на європейському ринку автомобілі, які не відповідали вимогам Директиви MAC, і не прийняла відповідних заходів щодо виправлення ситуації.

 

За матеріалами: https://www.coolingpost.com/world-news/germany-faces-fine-r134a-dispute/