+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Незвичайна сонячна електростанція в Китаї

05.07.2017

Електростанція Panda Power Plant в Датуні (Китай) має вигляд цієї тварини, яка є національним надбанням країни,  і перша черга незвичайної СЕС вже виробляє 50 МВт чистої енергії. Panda Green Energy встановила масив за угодою з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) для пропаганди використання поновлюваних джерел енергії. Перша черга гігантської сонячної станції була недавно підключена до електромережі.

Загальна встановлена ​​потужність Panda Power Plant складає 100 МВт. Чорні частини панди, такі як вуха і лапи, будуть складатися з монокристалічних силіконових сонячних елементів, а сіро-біле тіло і мордочка панди – з тонкоплівкових сонячних елементів.

На додаток до забезпечення чистою електрикою, сонячна станція буде сприяти поширенню ідей сталого розвитку серед молоді Китаю. Центр молодіжної активності при електростанції Panda Power Plant, орієнтований на школярів, буде детально розповідати про переваги сонячної енергії.

Згідно з даними компанії, Panda Power Plants потужністю 100 МВт може виробити 3,2 млрд. кіловат-годин зеленої енергії за 25 років, економлячи 1,056 млн. тонн вугілля і скорочуючи викиди вуглецю на 2,74 млн. тонн.

Panda Green Energy планує встановити ще кілька подібних СЕС в найближчі п’ять років в рамках своєї програми Panda 100 Program, яка є частиною стратегії економічного розвитку китайського президента Сі Цзіньпіна, відомої також як Морський шовковий шлях 21 століття. Оскільки стратегія націлена на співпрацю між євразійськими країнами, деякі з сонячних об’єктів можуть бути побудовані за межами Китаю.

UNDP також планує просувати поновлювані джерела енергії в Китаї з China Merchants New Energy, найбільшим акціонером Panda Green Energy, в рамках літніх таборів та конкурсів дизайну.