+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Насос Wilo-Varios PICO – Функції синхронізації – найкраща сумісність на ринку

01.04.2017

Насос Wilo-Varios PICO відрізняється найкращою сумісністю на ринку і призначений для заміни старих моделей насосів. Його особливість: Wilo-Varios PICO може замінити як автономні насоси, так і вбудовані насоси в системах опалення.

Особливо зручним в обслуговуванні робить насос Wilo-Varios PICO, так звана функція синхронізації, яка на ринку є абсолютним нововведенням. Це унікальне поєднання стандартного режиму експлуатації та зовнішнього режиму регулювання. Крім цього, існує можливість відображення продуктивності за допомогою функції синхронізації. Зручне управління, здійснюване через комбінацію різних контрольних функцій, як наприклад, вентиляція або перезапуск в ручному режимі, роблять цей насос одним з найбільш ергономічних рішень. Всі ці переваги сприяють використанню насоса Wilo-Varios PICO в якості заміни для застарілих приладів. «Поряд з побажаннями більш простого монтажу і технічного обслуговування, наші клієнти постійно згадували можливість ручного перезапуску», – говорить менеджер по продукту Джіованні Лой ле Карререс.

Технологія зеленої кнопки

Технологія зеленої кнопки підтримує неймовірну універсальність Wilo-Varios PICO. Вона забезпечує максимальну зручність обслуговування, як під час установки, так в ході експлуатації. Завдяки сучасному світлодіодному дисплею клієнт може наочно бачити всі параметри, необхідні для установки. Дві кнопки – одна для режиму регулювання і одна для попередньо налаштованих характеристик – дозволяють виконувати «розумну настройку» насоса згідно з наявними умовами.

Компактний тип конструкції і продумані характеристики

«Varios PICO має один з найбільш компактних у своєму класі тип конструкції і завдяки системі Dual Electrical Connection System може додатково оснащуватися регульованими електричними роз’ємами», – говорить Джіованні Лой ле Карререс. «Такі характеристики сприяють розширенню спектра застосування цього насоса в якості заміни старого обладнання».

Послідовна реалізація побажань клієнтів

«Дотримуючись побажань наших клієнтів, ми зробили цю модель практично універсальною – цей насос в якості заміни може підлаштовуватися під будь-які параметри свого оточення», – пояснює менеджер по продукту Wilo Джіованні Лой ле Карререс, відповідальна за його розробку. Бажання клієнтів отримати універсальний насос для заміни спонукало компанію Wilo розробити нову модель. Так само послідовно виробник насосів з Дортмунда втілює пропозиції своїх клієнтів в життя: «Завдяки Wilo-Varios PICO тепер у монтажників завжди є під рукою потрібне рішення, і не важливо, чи йде мова про вбудовану або автономну систему насосів». Таким чином, цей насос позиціонується на ринку як універсальної прилад, призначений для заміни інших насосів.