+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Накопичувальний водонагрівач Electrolux Centurio IQ 2.0 вміє економити ¹. А ви?

 

Накопичувальний водонагрівач Centurio IQ 2.0 – це надійний, зручний у використанні, сучасний прилад, який не просто забезпечує комфорт, але і допомагає економити кошти. Ряд функцій приладу спрямований саме на це. Однією з таких функцій є можливість дистанційного керування через домашню мережу Wi-Fi і фірмовий додаток Home Comfort: climatic appliances для цифрових пристроїв за допомогою додаткового фірмового Wi-Fi-модуля. Пристрій необхідно придбати окремо, якщо ви хочете використовувати потенціал Centurio IQ 2.0 на всі 100%. Ви можете в два кліка включати, вимикати, управляти водонагрівачем з будь-якого місця, наприклад, по дорозі з роботи додому, головне, щоб ваш гаджет мав доступ в Інтернет.

Таким чином, ви можете включити водонагрівач в той час, коли вартість електроенергії за вашим тарифом буде мінімальна. Подібну дію виробляє правильно запрограмований таймер – ще одна корисна функція Centurio IQ 2.0. Так, включаючи Centurio IQ 2.0 тільки в вигідні години трифазного тарифу на електроенергію, ви зможете заощадити до 4000 ² грн. за два роки в порівнянні з використанням звичайного водонагрівача.

 

Розглянемо на прикладі ³:

Для початку уточнимо, що найнижча вартість електроенергії по трифазного тарифу з 23.00 до 7.00. Зробимо розрахунок на середній обсяг бака 50 літрів, який ідеально підходить для двох людей. Аналогічні підрахунки можна зробити і для обсягу бака 30, 80, 100 літрів і різну кількість людей. Ви прокидаєтесь о 7.00, логічно, що до цього часу вам потрібна буде гаряча вода. Якщо поставити таймер «розумного» водонагрівача на час підйому, то він автоматично розрахує час, необхідний для нагрівання бака, тобто він включиться тоді, коли електроенергія коштує дешевше, а до 7.00 у вас вже буде повний бак гарячої води максимальної температури 75 ° С. Припустимо, що вранці ви витратите 40 літрів води температурою 40 ° С, 18 з яких – гаряча, а решта 22 ви підмішаєте з крана подачі холодної води. Далі ви підете на роботу і, ще перебуваючи там, вдруге включите водонагрівач через додаток, щоб забезпечити сім’ю гарячою водою ввечері. До моменту включення (ймовірно 16.00) залишилася вода в баку при кімнатній температурі повітря ще буде теплою завдяки гарній теплоізоляції. Centurio IQ 2.0 знову нагріє її до 75 ° С, витрачаючи менше електроенергії по напівпіковій фазі тарифу. Увечері ви, імовірно, витратите 23 літри води температурою 75 ° С, змішавши її з холодної до комфортної температури 40 ° С, за все ви витратите 50 літрів води на двох – повний бак. З встановленим таймером наступної ночі водонагрівач повторить процедуру нагрівання води до 7.00, при цьому пік його активності припаде на час, коли вартість електроенергії мінімальна. Водонагрівач з дистанційним управлінням по Wi-Fi працює тільки тоді, коли вам це потрібно, звичайний же водонагрівач повинен працювати весь день, щоб до вашого приходу вода в баку була гарячою. При усвідомленому підході до використання інтелектуального водонагрівача за 2 гарантійних роки Centurio IQ 2.0 «поверне» в сімейний бюджет до 4 000 грн зекономлених на електроенергії. Легко порахувати, що на третій рік водонагрівач окупиться повністю.

Крім того, якщо ви будете користуватися «розумним» водонагрівачем Centurio IQ 2.0, то необхідність використання гарячої водопровідної води пропаде, а це значить, що платити за неї не доведеться.

Уміння економити – це здатність ретельно зважувати свої рішення і підходити до кожної покупки з розумом. Накопичувальний водонагрівач Centurio IQ 2.0. володіє достатньою кількістю переваг, щоб виправдати свою роботу і допомогти зберегти сімейний бюджет.

 

¹ Досягається як результат використання індивідуального алгоритму роботи, запрограмованого в фірмовому додатку Electrolux Home comfort appliance.
² Сума економії залежить від кількості гарячої води, що використовується, обраного графіка роботи і кількості тарифів електролічильника.
³ Для розрахунку взяли рекомендовану кількість користувачів, рекомендовану установку всередині опалювального приміщення і середню витрату води вранці і ввечері.