+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Монтаж і сервіс підлогових котлів Logano G124/234

 

Компанія «Бош Термотехніка» анонсує готовність до старту продажів нових котлів Buderus Logano G124 / 234. Лінійка отримала оновлені датчики температури, а також нову систему управління EMS Plus. Монтаж і сервісне обслуговування котлів серії Logano G124 / 234 при цьому залишаються простими і зрозумілими для користувача.

Важливим аспектом лінійки котлів Buderus є їх приємливість –  типоряд за потужністю залишається без змін, що дозволяє без особливих труднощів встановлювати новий або замінювати старий котел аналогічного ряду. Для зручності фахівців і економії часу, котлові датчики і датчик димових газів вже встановлені, а кабелі від них прокладені до місця установки автоматики котла. У новій версії Buderus Logano G124 / 234 встановлений оновлений котельний датчик температури, що стало причиною зміни конструкції крайньої правої секції теплообмінника. Це важлива інформація для сервісних і монтажних організацій.

 

 

Також в новий котел Buderus була інтегрована нова система управління на протоколі EMS Plus. Дана автоматика широко використовується з найсучаснішими конденсаційними котлами Buderus і зарекомендувала себе з хорошого боку. Серед основних переваг – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, можливість розширення функціоналу та підключення до мережі Інтернет для віддаленого доступу до котельні.

Про новинку на ринку підлогових котлів можна дізнатися більше на спеціалізованих тренінгах в офісі компанії «Бош Термотехніка». Висококваліфіковані тренери готові поділитися знаннями з нових котлів Buderus Logano G124 / 234 з автоматикою Logamatic MC110 і регуляторами управління RC310 або BC30E, а також інформацією по всьому спектру продуктів бренду Buderus.