+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Модуль рекуперації тепла MHR

 

Модуль рекуперації тепла MHR (Multi Heat Recovery) є відповіддю на зростаючу потребуу високоефективній рекуперації на рівні 90%. Часто застосування одиничного противоточного рекуператора мало або занадто дорого. В такому випадку оптимальним рішенням є модуль MHR. Висока ефективність і пропускна здатність можлива завдяки модульної конструкції, яка представляє собою велику кількість протиточних теплообмінників об’єднаних в єдину систему. Вхідні потоки повітря (припливного і витяжного) розподілені між різними теплообмінниками.

Модуль MHR це значна економія в експлуатації приміщень, особливо в зимовий період. Високі показники рекуперації характеризують MHR як екологічну технологію Оскільки вона призводить до значного зниження споживання енергії при збереженні оптимальної вентиляції, що забезпечує сприятливі для здоров’я умови вдома, на роботі і в виробничих приміщеннях. Додатково, щоб зменшити втрати тепла, корпус установки можна виконати, використовуючи профіль, який виключає “теплові містки”, досягаючи класу TB1 (M). В такому випадку товщина ізоляції збільшується до 63 мм., Завдяки чому корпус досягає коефіцієнта теплопередачі в класі T1 (M).

Застосування
– приватні будинки, котеджі;
– офісні приміщення;
мале підприємництво;
громадські будівлі, школи;
сфера обслуговування: фітнесклуби, кафе.

Протиточний теплообмінник
відсутність рухомих частин, значне збільшення терміну служби;
потоки припливного і витяжного повітря повністю відокремлені один від одного (перетікання менше 0,5% від загальної витрати).

Модуль рекуперації теплоти

Тип обладнання: підлогове
Кількість типорозмірів: типорозміри BS, BD
Товщина ізоляції: 50 мм, 63 мм, 70 мм

Базова конструкція:
повітряний клапан з байпасом
відведення конденсату
– розподілення повітряних потоків

Виконання: внутрішнє, зовнішнє.

Характеристика:
ефективність рекуперації до 93%
інноваційна модульна конструкція.