+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Мережа CAN презентувала посібник з Енергетичного Переходу

 

Міжнародна кліматична мережа Climate Action Network (CAN) 26 квітня опублікувала інтерактивний навчальний посібник, покликаний допомогти всім, хто працює в напрямку повномасштабного розгортання відновлюваної енергетики, інновацій та енергоефективних технологій.

Мережа CAN просуває на глобальному рівні концепцію Енергетичного Переходу і прагне, щоб якомога більше окремих установ, підприємств, міст і країн прийняти на себе публічне зобов’язання здійснити перехід до 100% відновлюваної енергії.

“Глобальний перехід до 100% ВДЕ є доцільним і вигідним в сфері зайнятості населення, охорони здоров’я, вільного доступу до енергії та процвітання для всіх.Тому якщо зараз окремі компанії, міста та країни по всьому світу приймуть на себе зобов’язання здійснити перехід до 100% ВДЕ, вони значно посприяють повсюдному поширенню цієї концепції та прискоренню заміщення викопного палива, збереженню нашого здоров’я та захисту довкілля”, – вказується в резюме посібника.

Посібник CAN, доповнений довідковими матеріалами та тематичними дослідженнями, дозволяє планувати та втілювати координовані громадські кампанії за перехід на 100% відновлюваних джерел енергії.

“Наш навчальний посібник дозволяє будь-кому розробити громадську кампанію за перехід до 100% відновлюваної енергії в своєму місті, регіоні чи країні. Він показує, як ефективно впливати на постановку та амбітних досягнення цілей у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності”, – відзначила Тетяна Шауро, координаторка мережі Climate Action Network в регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

На сьогоднішній день 55 країн заявили про намір здійснити перехід на енергію з відновлюваних джерел до 2050 року. Серед них країни найбільш уразливі до наслідків зміни клімату: Афганістан, Бангладеш, Танзанія, Непал, Ефіопія та інші. Щороку технології відновлюваної енергетики дешевшають, а інвестори в усьому світі вкладають все більше грошей на будівництво станцій, які виробляють чисту енергію,  створюють сталі робочі місця для населення і закладають основу для “зеленої” економіки.

Поряд з цим, 127 великих компаній заявили про цілі перейти на 100% ВДЕ, серед яких такі компанії, як IKEA, BMW, General Motors, Unilever та багато інших. Компанії Apple та Google вже досягли цієї цілі.

Climate Action Network (CAN) – це глобальна мережа з більш ніж 1300 неурядових організацій, що відстоюють збереження клімату Землі та скорочення викидів парникових газів і працюють над впровадженням відповідних заходів на державному та приватному рівнях. Мережа також CAN допомагає координувати роботу своїх членів навколо міжнародних кліматичних переговорів РКЗК ООН.