+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Маслонаповнений радіатор Zanussi LOFT – новинка опалювального сезону 2017-2018

 

Zanussi представляє новий маслонаповнений радіатор серії LOFT. Унікальна особливість приладу – запатентована форма ребер MINI-WAVE, що збільшує тепловіддачу на 18% за рахунок оригінального дизайну.

Прилад виготовлений з високоякісної ударопрочної сталі, яка несприйнятлива до зовнішніх впливів, і покритий щільною білою емаллю, стійкою до тріщин, сколів і вицвітання. Класичний дизайн нового приладу відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого приміщення від «класики» до «лофт».

На лицьовій панелі радіатора розташований інтуїтивно зрозумілий блок управління з індикацією роботи приладу, що дозволяє вибирати потрібну потужність нагріву і підтримувати температуру в приміщенні завдяки наднадійному термостату. Блок розташовується на вставці з глибокого чорного кольору, що робить його не тільки функціональною деталлю приладу, але і неперевершеним дизайнерським рішенням. У нижній частині розташований зручний відсік для прихованого зберігання шнура, що дозволяє прибрати його, коли прилад не експлуатується. Для комфортного переміщення по поверхні радіатор обладнаний колісною базою.

Для забезпечення максимального рівня безпеки і захисту від непередбачених ситуацій маслонаповнений радіатор LOFT оснащений багаторівневою системою безпеки, що включає в себе датчик захисту при перекиданні і подвійну систему захисту від перегріву.

Якість, екологічність і безпека новинки відповідають міжнародним стандартам. У приладі використовується масло HD-300 EURO STANDART, що пройшло багаторівневу систему очищення. Відсутність шкідливих для людини речовин підтверджує сертифікат RoHS.
На новинку надається гарантія – два роки, це максимальний термін в сегменті маслонаповнених радіаторів.