+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Кондиціонер і “чудова сімка”

 

Кондиціонер – це прилад для охолодження або обігріву повітря в приміщенні.
Залежно від виконання, застосування і функціональності, розрізняють безліч типів кондиціонерів.
Питання кондиціонування приміщення можна вирішити різними способами. Необхідно врахувати тип приміщення, де встановлюється кондиціонер, його площу і висоту стель, кількість осіб, які перебувають у даному приміщенні, наявність тепловиділяючого обладнання, розмір вікон і їх орієнтацію по сторонах світу і багато-багато іншого. Наприклад, якщо потрібно заощадити, можна встановити віконний кондиціонер. Якщо в квартирі дві кімнати, то розумно застосувати мульти спліт-систему з різною або однаковою потужністю внутрішніх блоків. У будь-якому випадку, підбір необхідного типу кондиціонера краще довірити професіоналам.

Перед тим як вибрати і купити кондиціонер, пропонуємо Вам сім «золотих» правил, як уникнути неприємностей і обману і придбати саме той прилад, який дійсно потрібен Вашій родині.

Правило 1. Поспішиш – людей насмішиш!


«Поспіх поганий вже тим, що забирає дуже багато часу»
Гілберт Кіт Честертон

Перш ніж бігти в магазин або робити замовлення по Інтернету, радимо Вам добре подумати, що Ви хочете отримати від свого майбутнього кондиціонера. Для одних буде достатньою прохолода в жаркий день, іншим потрібно комфортний мікроклімат будинку в будь-який час року, але є і такі покупці, які дивляться, перш за все, на зовнішній вигляд і ціну, виходячи з принципу «неважливо для чого, зате найдорожчий і красивий ». Кому що більше подобається …

В даний час на ринку кліматичного обладнання великий асортимент кондиціонерів, які відрізняються своїми функціональними можливостями. Звичайно, всі вони охолоджують повітря, але найбільш вдосконалені моделі мають додаткові функції.

Наприклад, для домашнього користування ідеально підходить інверторний кондиціонер з плавно регульованою потужністю. Його особливість полягає в тому, що коли в приміщенні створюється приємна прохолода, прилад все одно не вимикається, а продовжує працювати на знижених оборотах. Таким чином, температура постійно підтримується на заданому рівні. Інверторний кондиціонер дозволяє економити електроенергію, а завдяки мінімальному рівню шуму його добре встановлювати в спальній або дитячій.

Для солідних компаній і офісів краще вибирати функціонально насичену, потужну техніку. Тут вже не зекономиш, зате «якість відповідає рівню».

Правило 2. Економія не буде зайвою!


«Економія полягає не в заощадженні, а в відборі»
Едмунд Берк

Афоризм дійсно вірний. Економія полягає не в пошуку фірми, що пропонує дороге обладнання за супернизькими цінами (це однозначний обман!), А у виборі компанії, яка має багаторічний досвід на ринку і зарекомендувала себе високою якістю і надійністю, що випускається.

Запам’ятайте, що, купивши у фірми- «одноденки» дешевий кондиціонер, Ви витратите значно більше його вартості на ремонт  техніки, що передчасно вийшла з ладу. На жаль, буває, що невідомо де вироблений прилад поремонтувати вже не можна і прикрашати він буде не Ваш будинок, а найближчий смітник. Серйозна компанія, що займається кліматичним устаткуванням – вже половина успіху для Вашої майбутньої покупки.

Оптимальний варіант для ощадливих господарів – це придбання кондиціонера взимку, наприклад, в січні-лютому. У цю пору року бажаючих купити подібну техніку не так багато, як влітку, тому Вам можуть запропонувати хороші знижки. До того ж, у Вашому розпорядженні будуть найкращі монтажники, які правильно і надійно встановлять Ваш кондиціонер без всякого поспіху, так характерного для «сезонних продажів» з попередніми записами на тиждень вперед. Не чекайте настання спеки, подбайте про свій комфорт заздалегідь.

Правило 3. Уважність понад усе!


«Життя весь час відволікає нашу увагу, і ми навіть не встигаємо помітити, від чого саме»
Франц Кафка

Оформляючи покупку кондиціонера, Ви повинні будете зробити висновок з фірмою договір і підписати відповідні папери. Ось тут-то і стане в нагоді все Вашу увагу. Не поспішайте, прочитайте всі пункти, неясне обов’язково уточніть. Слідкуйте за тим, щоб в документах були вказані всі заздалегідь обговорені послуги. Особливо ретельно перевіряйте пункти, де наведені конкретні терміни виконання робіт по монтажу і установці. Детально повинні бути розписані і гарантії.

До речі, багато споживачів думають, що гарантійне та сервісне обслуговування – це одне і те ж. Однак ця думка помилкова.

Гарантійне обслуговування надається виробником тільки через уповноважені кліматичні компанії. Термін гарантії у провідних компаній може досягати 2-3 років.

Сервісне обслуговування – це комплекс періодично проведених робіт, щоб уникнути передчасного виходу кондиціонера з ладу. Воно під силу тільки грамотним спеціалізованим компаніям.

Правило 4. Не бійтеся більше дізнаватися!


«Ми стільки можемо, скільки знаємо. Знання сила”
Френсіс Бекон

Прийшовши у фірму, що займається продажем кліматичної техніки, не забудьте дізнатися про наявність відповідних сертифікатів та ліцензій на право надання всього комплексу пропонованих послуг.

Вибираючи кондиціонер, розпитайте менеджера-консультанта про всі нюанси роботи сподобалася Вам моделі. Уточніть, чи підійде вона до Вашого приміщення, які функції, крім основних, виконує і т.д. Чим більше Ви будете знати про що купується речі, тим легше зробите правильний вибір.

Однак всі консультації Ви повинні отримувати тільки від висококваліфікованих фахівців, що володіють 100% -ної інформацією про продукцію. До порад сусідів або знайомих можна прислухатися, але не зважати на них наосліп – кожен конкретний випадок строго індивідуальний!

Наприклад, родичі навперебій розхвалюють недавно встановлений касетний кондиціонер. Дійсно, він має перевагу в рівномірному розподілі повітряного потоку по чотирьох напрямках і замінює 2-3 звичайних кондиціонери. Але якщо у Вас немає підвісної стелі, то Вам він не підходить.

Висновок: довіряйте тільки професіоналам і не бійтеся детально розпитувати продавців-консультантів, думаючи, що відволікаєте їх. Робота менеджерів саме і полягає в чіткій і грамотній інформації про будь-якомий наданий в продаж товар.

Правило 5. Монтаж – справа серйозна.


«О, Джонні, … прошу тебе, зроби монтаж …»
К-ф «Людина з бульвару Капуцинів»

Установка кондиціонера – це комплекс досить складних заходів, що вимагають професійних навичок і спеціального дорогого інструменту. Тому сумлінно виконати монтажні роботи може тільки велика, солідна фірма, що займається кліматичною технікою. Звичайно, це обійдеться Вам в певну суму, але безкоштовна установка обладнання характерна лише для фірм- «одноденок», безслідно зникаючих після закінчення «гарячого» сезону.

Звичайно, монтаж кондиціонера можуть виконати і шабашники, та ще й за меншу вартість, тільки їх помилки Вам обійдуться набагато дорожче кваліфікованої установки навченими монтажниками.

Пам’ятайте, що поганий монтаж може стати причиною серйозної поломки навіть дуже якісного кондиціонера.

Під час проведення монтажного процесу не квапте фахівців, дайте їм час і можливість якісно виконати всі необхідні операції. Від того, наскільки грамотно вони встановлять Ваш прилад, багато в чому буде залежати його термін експлуатації.

Після закінчення робіт попросіть монтажників, щоб вони показали Вам, як управляти кондиціонером. Всі тонкощі Ви дізнаєтеся  з інструкції, але основні прийоми вже будуть Вам знайомі.

Правило 6. Не вір чуткам!


«Хто поширює чутки, той відкинув чесноту»
Конфуцій

Іноді стає просто шкода тих людей, які відмовляються від придбання такої потрібної для всієї родини речі, як кондиціонер, тільки тому, що почули або прочитали десь про шкоду, якої завдають організму людини «прилади-вбивці».

По-перше, всі подібні вислови повинні бути обґрунтовані і аргументовані, але поки що жодного підтверджуючого факту ще ніхто і ніде не зустрічав! А пояснюється це дуже просто – їх не існує з огляду на те, що кондиціонер – техніка, призначена для комфортного мікроклімату, тобто створена на благо людини.

Звичайно, якщо Ви сядете навпроти приладу, що працює в повну потужність, так, щоб повітряний холодний потік був спрямований прямо на Вас, то ризикуєте підхопити нежить, а то і застуду. Але навіщо ж це робити, коли можна змінити напрямок повітря за допомогою жалюзі і уникнути переохолодження ?!

Як бачите, якщо поводитися з технікою розумно, то ніяких неприємних «сюрпризів» вона Вам не піднесе.

До того ж, якщо вірити, що дане обладнання настільки шкідливе, як про нього розповідають, то всі європейські країни вже давно від нього б відмовилися, адже там кондиціонер – це не розкіш, а необхідна умова нормального життя.

Так що не читайте «жовту» пресу і не слухайте розповіді супротивників технічного прогресу – нічого цікавого Ви у них не знайдете. Покладайтеся лише на власну думку і консультуйтеся з грамотними фахівцями, які працюють в цій галузі. Вони Вам дадуть по справжньому правдиву і достовірну інформацію і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Правило 7. Хочеш бути щасливим – будь ним!


«Стати щасливим – це не тільки знайти щастя, але і його відчути»
Ілля Шевельов

Даний афоризм в якійсь мірі підходить і для нашої тематики. Кондиціонер допоможе Вам відчути свіже повітря в будинку, освіжаючу прохолоду або приємне тепло. Особливо помітним це стане в жаркий і задушливий літній день, коли замість звичної сонливості Ви відчуєте прилив сил і працездатність.

До того ж, навіть в саму спекотну погоду Ваші близькі будуть захищені від теплових ударів і погіршення самопочуття. Вам не доведеться більше з трепетом переглядати прогноз погоди і думати, які таблетки прийняти. З кондиціонером Ви задасте саме ті параметри повітря, при яких відчуваєте себе найбільш комфортно.

Висновок очевидний: і працюється легше, і відпочивається краще в приміщенні, оснащеному системою кондиціонування повітря.