+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Компанії Midea і KUKA заклали в Гуанчжоу технопарк інтелектуального виробництва Smart Manufacturing Industry Park

 

У місті Шунда, де розташована штаб-квартира Midea, відбулася церемонія закладки технопарку, в якому співпрацюючі німецька та китайська компанія планують працювати і демонструвати свої досягнення.

Будівництво відбувається в рамках державної стратегії розвитку регіону «Великої затоки» – Гуанчжоу-Гонконг-Макао, в якій Шунда відводиться роль центру інтелектуального виробництва. Для цього міста потрібно організувати на своїй території повноцінний виробничо-збутовий ланцюжок, що і планує зробити Midea.

Для Китаю такі проекти дуже важливі, тому на церемонії закладки технопарку були присутні не тільки перші особи компаній Midea і KUKA, а й віце-губернатор провінції Гуанчжоу, і представники китайського міністерства торгівлі. Вважається, що досвід компанії Midea, добре знайомої з проблемами і больовими точками виробництва і торгівлі в Китаї, допоможе налагодити в регіоні ще більш ефективні бізнес-процеси.

Використовуючи досягнення компанії KUKA в області робототехніки та автоматизації, компанії побудують в Smart Manufacturing Industry Park всебічний виробничий комплекс на площі 800 000 кв. м, в якому будуть здійснюватися дослідження і розробки, виробництво і продаж, а також будуть розташовуватися виставковий центр, офіси, житло представницького класу для високопоставлених співробітників, а пізніше – центр роботобудівництва.

У комплексі розташуються всі чотири основних напрямки бізнесу Midea: «розумне» виробництво, логістика, охорона здоров’я і побутова техніка. Всього Midea і KUK Aпланіруют інвестувати в проект 10 млрд юанів.