+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Компанія Wolf представляє новинку – модуль управління BM-2 в білому кольорі

 

Модуль управління BM-2 – ключ до ефективного погодозалежного управління системами опалення, сонячної енергії та вентиляції. Даний модуль є компонентом загальної системи управління Wolf WRS-2, яка забезпечує координацію і регулювання всієї системи опалення за допомогою комбінування різних модулів: управління BM-2, змішувального MM-2, каскадного KM-2, сонячного SM-1 (2) -2 і интерфейсного ISM7 .. Використання Wolf WRS-2 на меті гарантує оптимальне управління різними температурними зонами протягом всього року.

Завдяки новітнім розробкам компанії Wolf, компоненти системи регулювання здатні вирішувати найскладніші завдання, залишаючись, при цьому, простими в управлінні, експлуатації та обслуговуванні. Модуль управління BM-2 може вбудовуватися в котел, а також підходить для віддаленого управління і може встановлюватися окремо, наприклад, на стіну. У комплекті з модулем поставляється датчик зовнішньої температури повітря.

Модуль легко управляється за допомогою чотирьох функціональних кнопок і поворотного перемикача. Оновлення ПО можна завантажити через SD-карту. Також зверніть увагу на інформативний графічний дисплей. Налаштування можна вводити безпосередньо в модуль. При необхідності будь-які запасні частини можна швидко замовити у постачальника. Основні переваги:

– Кольоровий TFT-дисплей, зручний у використанні, з чіткою графікою

– Можливість інтеграції в котел або монтажу на стіні для дистанційного керування

– Чотири функціональні кнопки для швидкого пошуку, вибору і введення даних

– Повідомлення про несправності у вигляді текстових повідомлень

– Додаткові встановлюються компоненти системи WRS-2 автоматично розпізнаються і конфігуруються

– Можливість завантаження оновлень ПЗ через SD-карту

– Експлуатація систем: котел, опалювальні контури с / без змішувача, ГВС система, тепловий насос, геліосистема Wolf, вбудована в систему опалення та системи механічної вентиляції CWL Excellent.

Процес опалення стає цікавим, тому що інтерфейсні модулі ISM7i (для установки в котел) і ISM7e (для монтажу на стіні) дозволяють управляти системою опалення через Інтернет. Для забезпечення надійного зв’язку через Інтернет інтерфейсний модуль підключається до DSL- маршрутизатора, який, в свою чергу, забезпечує з’єднання з захищеним портал-сервером «Wolf». Система управляється дистанційно через Інтернет за допомогою смартфона або ПК, обидва пристрої мають доступ до зручного, на основі браузера, призначеного для користувача інтерфейсу порталу «Wolf». Система зв’язку «Wolf» забезпечує цілодобовий доступ обслуговуючих фахівців до системи опалення через Інтернет. Повідомлення про несправності автоматично надсилаються електронною поштою системному оператору і фахівцю.

Нове покоління модулів KM-2, MM-2 і SM-1 (2) -2 завершують загальну концепцію системи управління WRS-2, забезпечують управління каскадом до п’яти котлів Wolf, а так само управління опалювальними контурами, як зі змішувачем, так і прямими .

Система управління Wolf це новий погляд на просте управління системою опалення!