+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Компанія Ariston випустила найменший накопичувальний водонагрівач

 

Компанія Ariston випустила революційний по компактності і енергоефективності продукт – найменший накопичувальний водонагрівач на ринку ABS ANDRIS LUX 6.

ANDRIS LUX 6 займає небагато місця – його габарити всього 31x31x25 см, тому він підходить для установки в невеликих приміщеннях – наприклад, на кухні або у ванній. Крім того, даний водонагрівач можна встановити як під, так і над раковиною.

Внутрішній бак ANDRIS LUX 6 покритий дрібнодисперсного титанової емаллю «Titanium +». Завдяки своїй пластичності вона не схильна до розтріскування і легко витримує різкі перепади температур і підвищений тиск. Обсяг внутрішнього бака водонагрівача становить 6 літрів, а потужність – 1,5 кВт. Цього достатньо для повсякденного комфортного використання гарячої води. Крім того, нагрівальний елемент ANDRIS LUX 6 виконаний з нержавіючої сталі, що гарантує надійність і довгу службу приладу терміном не менше 5 років.

Головна перевага ANDRIS LUX 6 – можливість швидкого нагріву води при мінімальних витратах енергії: за 15 хвилин він може нагріти воду до 55 ° С. Новинку від Ariston зручно використовувати не тільки в звичайних міських умовах, але і на дачі, в будинках, де немає потужної електричної проводки. На відміну від проточних водонагрівачів, які вимагають більшої потужності, компактний ANDRIS LUX 6 можна включити в звичайну розетку.