+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Кімнатні термостати Danfoss Icon programmable

 

У грудні 2017 року компанія «Данфосс» представила нову серію кімнатних термостатів для зонального управління гідравлічними системами теплої підлоги і радіаторного опалення індивідуального будинку. Флагман лінійки – програмований терморегулятор Danfoss Icon programmable – оснащений великим сенсорним дисплеєм з графічною навігацією. Пристрій дозволяє задавати різні режими роботи опалювальних приладів з бібліотеки налаштувань і вміє автоматично підлаштовуватися до перевагам користувача. Вся серія вперше для обладнання цього типу виконана у формфакторі стандартних електроустановочних виробів і сумісна з декоративними рамками будь-яких виробників.

Новинка представлена ​​в трьох варіантах виконання. Крім флагманської моделі, лінійка включає модифікацію з сенсорним дисплеєм для ручного управління і індикації температури повітря в приміщенні. Обидва різновиди терморегулятора мають підсвічування індикацію. Третя випускається без дисплея, його замінює обертальний настроювальний диск з температурними поділами. Всі три моделі виробляються в формфакторі для прихованого (in-wall) і настінного (on-wall) монтажу та обладнані безшумним реле. Ця відмінність виділяє їх в ряду терморегуляторів інших виробників, які, як правило, видають характерні періодичні клацання.

 

Ще однією особливістю нового рішення стала вбудована бібліотека налаштувань, що дозволяє користувачеві вибирати оптимальні режими управління температурою без складних маніпуляцій і звернень до інструкції. Різноманітність варіантів забезпечують сім попередньо встановлених температурних графіків, по числу днів в тижні, для кожного з яких можна вибрати три режими, що змінюють один одного на протязі доби: «вдома», «не вдома» і «сон». Функція адаптивного підстроювання гарантує досягнення необхідної температури до зазначеного часу доби, що повністю виключає будь-які відчуття дискомфорту.

Дистанційне керування опалювальними приладами реалізовано через клапани з електроприводом, що встановлюються на розподільчих колекторах теплої підлоги або безпосередньо перед радіаторами. Розміщення терморегулятора у віддаленні від опалювального приладу дозволяє точніше вимірювати температуру повітря в приміщенні і робити це саме в тому місці, де найбільш важливо підтримувати її на заданому рівні.

Габарити вбудованих моделей відповідають розмірам стандартної розподільної коробки, а накладні можуть бути встановлені прямо на стіні. Пристрої живляться від стандартної електромережі з напругою 230 В і здатні контролювати до п’яти опалювальних приладів або контурів теплої підлоги одночасно. Програмований терморегулятор має входи для підключення центрального контролера (може працювати в складі системи з централізованим управлінням), системи охолодження і датчика підлоги.