+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Хронотермостат кімнатний безпровідний

 

Асортимент автоматики VALTEC поповнився хронотермостатом кімнатним безпровідним – VT.АС707.

Новинка складається з двох елементів: самого термостату і приймача сигналу, який перемикає контакти вбудованого реле при досягненні заданої температури. Термостат призначений для дистанційного керування виконавчими механізмами внутрішніх інженерних систем будівель (сервоприводи, насоси, вентилятори та ін.). Радіус дії – до 50 м.

Тип перемикаючого реле – трьохконтактний, що дозволяє застосовувати виконавчі механізми нормально відкритого (ПЗ) і нормально закритого (НЗ) типу, з напругою живлення як 220 В, так і 24 В.

Програмування хронотермостата здійснюється для кожного з днів тижня за допомогою завдання графіка зміни температури протягом дня. Користувач може виставити шість режимів автоматичної підтримки температури. Таким чином, здійснюється можливість регулювання клімату в приміщенні відповідно до режиму життя конкретних користувачів.

Хронотермостат VT.АС707 забезпечений функцією захисту від замерзання, при реалізації якої температура внутрішнього повітря підтримується не нижче 5 ° С. У режимі розширених налаштувань доступна функція блокування клавіатури. Це дуже зручно для захисту системи від випадкового втручання або для обмеження доступу дітей.

Радіохронотермостат можна застосовувати у випадках, коли немає можливості прокладання проводів, або, якщо рішення про використання регулювання було прийнято вже після початку експлуатації системи.