+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

ISH China & CIHE 2017 б’є рекорди: висновки виставки

 

27.06.2017

В травні 2017 года в Пекіні пройшла Китайска міжнародна виставка систем опалення, вентиляції, кондиціонування  повітря, санітарної техніки і систем створення комфортного мікроклімату для будинку ISH China & CIHE 2017.

Організаторські заходи: Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd іБ & D Tiger Exhibition Co Ltd.

Будучи однією з найбільших подій Азіатського регіону в області ОВК, ISH China & CIHE традиційно збирає велику кількість спеціалістів. Однак, захід цього року привернув рекордний показник кількості відвідувачів: 61 612 чоловік оглянули експозицію з 43 країн та регіонів, що на 18,2% більше, ніж у попередньому році. Зросла і кількість експонентів – 1289 учасників з 22 країн і регіонів проти 1128 в 2016 році. В десятку найбільших зарубіжних країн та регіонів, представлених на виставці, ввійшли Корея, Італія, Німеччина, Японія, Тайвань, Іран, США, Росія, Гонконг і Великобританія.

Виставка зайняла вісім залів Китайського міжнародного виставкового центру, площею 106 800 кв. М (у 2016 році площа виставки склала 97 000 м. кв.).

Впродовж усіх трьох днів відвідувачам виставки був доступний весь спектр обладнання та матеріалів, що відповідають тематиці заходів: котли, теплові насоси, радіатори, системи опалення, труби та арматура, клапани, системи кондиціонування повітря та вентиляції, системи очищення повітря, води, фільтри, Системи центрального опалення та теплолічильники, теплообмінники, системи автоматизації. Великою цікавістю користувалися енергозберігаючі продукти та технології.

Ділова програма цього року відрізнялася великою кількістю семінарів та конференцій, що супроводжували роботу виставки. За словами пані Люсії Вонг, заступника генерального директора Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd «… Крім широкомасштабної торгової платформи, ISH China запропонувала більше 100 конференцій і семінарів, де експерти та учасники галузі змогли обговорити майбутні тенденції, а також обмінятися останніми результатами, досягнутими на ринку ОВК ».

Пан  Лі Хунбо, генеральний директор Beijing B & D Exhibition Co Ltd в свою чергу відзначив, що «багатообіцяючі результати свідчать не тільки про те, що ISH China & CIHE залишається важливою торговою платформою для промисловості ОВК, але також доводить, що виставка розвивається у відповідності до галузевих тенденцій та ініціативи китайського уряду спрямовані на перехід до екологічно чистого теплопостачання. Це привело до різкого збільшення експонентів в області поновлюваних джерел енергії. Виставка и дальше служить відмінним інструментом, який допоможе учасникам досягнути ключових контактів в галузі и розвивати свій бізнес».

Сприятлива національна політика в області екологічно чистого теплопостачання сприяла розвитку ділових перспектив для експонентів та відвідувачів. Усі галузі промисловості ОВК були представлені в конференціях та семінарах, що ввійшли в ділову програму виставки. Одне із таких заходів – Саміт з питань  чистої енергії (China Clean Energy Heating Summit), організований службою економічної інформації Китаю (ChinaEconomicInformationService) , інформаційним агентством «Синьхуа» (XinhuaNewsAgency), Асоціацією енергозбереження Китаю (TheChinaEnergyConservationAssociation) та Організатором виставки. На саміті виступив пан Андреас Лукке, генеральний директор Федерації німецької опалювальної промисловості (BDH). Він розповів про європейський досвід використання конденсаційних котлів та теплових насосів для вирішення екологічних проблем в області опалення та висловив упевненість, що ці технології допоможуть поліпшити ситуацію із забрудненням в Китаї.

Одним з найбільш очікуваних подій ISH China & CIHE 2017 став III Китайський міжнародний конгрес в області ОВК. Цього року конгрес зосередив увагу на ряді тем, включаючи поновлювані джерела енергії та теплові мережі, теплоізоляцію трубопроводів, теплообмінники, теплові насоси, тепло, а також інтелектуальні технології опалення та системи створення комфортного мікроклімату для будинку. Учасники відзначили, що тематика конгресу відображає основні екологічні проблеми Китаю та заходи для їх вирішення, такі як Ініціатива «Блакитне небо», спрямована на зменшення смогу або програма регулювання викидів двоокису вуглецю та сприяння ефективному міському опаленню.

Наступна виставка ISH China & CIHE пройде з 22 по 24 травня 2018 року, а з 5 по 7 вересня 2017 року в Шанхайському міжнародному виставковому центрі відбудеться ISH Shanghai & CIHE.

 

За матеріалами: http://ishc-cihe.hk.messefrankfurt.com/beijing/en/visitors/welcome.html