+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Інтелектуальне управління чистотою повітря від BONECO

 

В стильному корпусі очищувача повітря BONECO Р700 приховані надпотужний мотор і двостороння аеродинамічна крильчатка, що дозволяють обробляти до 800 кубічних метрів повітря в годину, обслуговуючи приміщення площею до 200 квадратних метрів.

Триступенева система фільтрації приладу складається з двох фільтрів попереднього очищення, що затримують шерсть домашніх тварин і великі частки, і двох комбінованих фільтрів HYBRID, які об’єднують високотехнологічний НЕРА-фільтр і фільтр з активованим вугіллям, які поглинають дрібні частки, алергени, мікроорганізми, кліщів, дим, летючі органічні сполуки, включаючи бензол, формальдегід і ксилол.

В автоматичному режимі очищувач сам регулює частоту оборотів, контролюючи якість повітря за допомогою прецизійного лазерного сенсора. У нічний час дисплей пристрою автоматично затемнюється. Прилад вчасно сповістить про необхідність оновити фільтри.

Рівень шуму BONECO P700 всього 37 дБ. Безшумні колеса і зручні ручки дозволяють легко пересувати його з одного приміщення в інше.