+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Ідеальна симетрична конвекція в Ballu Ettore

 

У 2017 році Промисловий концерн Ballu представив унікальний дизайнерський конвектор серії Ettore з механічним і електронним управлінням. Прилади з різними типами управління відрізняються в комплектації. Так, в Ballu Ettore з електронним управлінням з’являється функція Auto Restart. Вона дозволяє при незапланованому відключенні електроенергії автоматично включити прилад зі збереженням діючих на момент відключення налаштувань. Для створення неповторної атмосфери комфорту і якості життя в приладі також передбачені функції батьківського контролю, таймера на відключення приладу і іонізатор повітря.

Не залежно від типу управління, в Ballu Ettore встановлений нагрівальний елемент Double G-Force. Він на 10% довший і на 25% ефективніший за аналоги. Панель управління приладом винесена в окремий бокс за межі конвекційної камери. Ці впроваджені технологи забезпечують досконалу симетричну конвенцію. А за рахунок можливості висунення ніжок за периметр вхідних отворів для повітря збільшується максимальна площа забору повітря.

В Ballu Ettore гармонійно поєднуються високі технології і естетичні тренди сучасного світу дизайну. Це дозволяє приладу вирішити проблему опалення приміщення, досягаючи максимального рівня комфорту при мінімальних енерговитратах, а також стати прикрасою будь-якого інтер’єру.