+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Як вибрати мобільний кондиціонер?

Мобільний кондиціонер – пристрій надзвичайно зручний і легкий в експлуатації. Мобільний (або підлоговий) кондиціонер складається всього з одного блоку, тому він не вимагає спеціальної установки. Замовили, поставили, включили – і він починає працювати.

У мобільного кондиціонера є ще один великий плюс – його легко і швидко можна перевезти з одного місця в інше – він обладнаний маленькими коліщатками: захотіли поставити в спальній кімнаті – поставили, побажали поставити у вітальні – тут же прикотили в вітальню. Більш того, вони можуть обслуговувати велику територію і незамінні там, де неможливо встановити спліт-системи. Наприклад, на дачі.

Коли Ви запитаєте: «Як вибрати мобільний кондиціонер?», Ви повинні уявляти, в якому приміщенні він буде стояти. Мобільні кондиціонери покривають приміщення до 35м2. Якщо Ваша кімната підходить, тоді мобільний кондиціонер відмінно підійде для охолодження або обігріву приміщення.

Ще один момент: потужність підлогового кондиціонера. Перед придбанням вподобаного кондиціонера обов’язково дізнайтеся чи вистачить його потужності для приміщення і чи зможе він ефективно охолоджувати або обігрівати кімнату.