+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Як вибрати кондиціонер в квартиру?

Практично перед кожним власником міської квартири рано чи пізно постає питання – чи потрібен йому кондиціонер? Питання не стоїть гостро лише до пори до часу: як тільки в місті починається самий розпал літа, люди натовпами біжать купувати спліт-системи і мобільні кондиціонери, щоб хоч якось врятуватися від спеки і духоти. Вирішити нагальну проблему охолодження повітря в літній час під силу всім сучасним моделям кондиціонерів, проте, не всякому відомо, як вибрати кондиціонер в квартиру і не прогадати з покупкою. Сьогодні ми розповімо вам про особливості кондиціонерів, призначених для середньостатистичних однокімнатних і багатокімнатних міських квартир.

Основні критерії вибору кондиціонера для міської квартири – її площа, кількість кімнат, площа скління (кількість вікон, балконних дверей), наявність тепловиділяючого обладнання в кімнатах, де буде працювати кондиціонер (опалювальна техніка, мікрохвильова піч, духовка, електрична або газова плита, електрична сушарка для білизни і т.д.) і кількість мешканців, які перебувають в квартирі – адже люди теж виділяють тепло. Також особливі вимоги до техніки повинні пред’являтися при наявності в сім’ї людей із захворюваннями верхніх дихальних шляхів і маленьких дітей. Далі ми розповімо, як вибирати кондиціонер в квартиру, грунтуючись на кількість кімнат в ній.

Якщо у вас малогабаритна квартира, або ж вам необхідно налагодити кондиціонування повітря тільки в одному приміщенні, підійде компактний мобільний кондиціонер. Його переваги видно неозброєним оком: він недорого коштує, не вимагає складного монтажу та обслуговування, мобільний, не споживає великої кількість електроенергії і вміє не тільки охолоджувати повітря, але й вентилювати його, а також осушувати. Невеликий мінус мобільних кондиціонерів – рівень шуму. З огляду на особливості конструкції даного типу кондиціонера, важливо знати, що працюючий компресор буде неминуче шуміти.

Спліт-системи – класика жанру в світі кондиціонерів. Безшумні, енергоефективні, компактні, розумні прилади, здатні працювати для вас цілодобово – чи не це мрія?  Враховуючи те, що «спліти» складаються з двох блоків – зовнішнього і внутрішнього, власники міських квартир повинні розуміти всі особливості установки цього чуда техніки. Зовнішній блок виноситься на фасад будівлі, так як містить в собі гучний компресор, внутрішній встановлюється всередині приміщення. Як правило, традиційний внутрішній блок спліт-системи в квартирі – настінний. Він управляється за допомогою пульта дистанційного керування, а його корпус може виглядати як об’єкт сучасного мистецтва. Установка спліт-систем – складний процес, що вимагає наявності певних знань та умінь. Довірте її перевіреним фахівцям, щоб уникнути поломки устаткування і нещасних випадків.

Спліт-системи з інверторним управлінням – дорожчий варіант, однак буде гідно оцінений тими, хто хоче заощадити на рахунках за електроенергію, не жертвуючи власним комфортом. «Інверторніки» – розумні прилади, вони вміють автоматично регулювати потужність власної роботи без вашої участі. Це регулювання здійснюється максимально плавно без перепадів за допомогою спеціального частотного перетворювача – інвертора. Саме плавне регулювання потужності дозволила спліт-систем з інверторним керуванням більш точно підтримувати температуру повітря в приміщенні, а, значить, знижувати до мінімуму можливість застудитися; вони не шумлять і не створюють електромагнітних перешкод. Ще однією істотною перевагою інверторних «сплітів» є їх довговічна робота, пов’язана з відсутністю необхідності постійно вмикати і вимикати прилад: саме момент запуску впливає на основний знос компресора.

Власники багатокімнатних квартир гідно оцінять мультиспліт-системи – кондиціонери, що складаються з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх. Таке обладнання дозволяє налагодити якісне кондиціонування повітря в декількох приміщеннях одночасно, при цьому в кожній кімнаті може бути виставлена ​​своя температура і режим роботи.