+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

HiRef S.p.A. Розширення продуктової лінійки кліматичного і холодильного обладнання

11.07.2017

На сьогоднішній день компанія HiRef S.p.A. є одним з провідних виробників прецизійного обладнання для кондиціювання комп’ютерних приміщень і пропонує весь спектр технічних рішень по охолодженню обладнання IT і телекомунікаційних мереж, а також підтримці постійної температури і вологості в приміщеннях з підвищеними вимогами до стану повітряного середовища. Відмінне виконання прецизійних кондиціонерів HiRef стало новим стандартом у виробництві високоточного обладнання кондиціонування повітря. HiRef сьогодні є частиною 11 компаній, які формують активну міжнародну групу Galletti, засновану в 1906 і налічує в цілому 450 співробітників.

Початок 2017 року ознаменувався значним розширенням продуктової лінійки устаткування, що випускається компанією HiRef S.p.A..

В першу чергу серйозно розширився асортимент чиллерів. Тепер в лінійці присутні чиллери внутрішньої установки на гвинтових компресорах до 1600 кВт, а так само модульні чиллери на безмасляних компресорах Danfoss TURBOCOR, систему з яких можна масштабувати від 330 до 2400 кВт.

Виросла гамма і варіативність компоновок теплових насосів внутрішнього і зовнішнього встановлення, а майже всі вироблені компанією чиллери отримали можливість опціональної комплектації компресорами з вбудованим інвертером. Крім цього, по основних моделях чиллерів компанії HiRef S.p.A., можна спостерігати тенденцію, що  очікує нас, по переходу на новий фреон R1234ze. Чиллери моноблочних лінійок TVX і TTX, так само як чиллери внутрішньої установки лінійок XVW і XTW вже можуть бути замовлені під новий фреон.

Зміни торкнулися не тільки чиллерів компанії HiRef S.p.A. Лінійка систем кондиціонування ЦОД так само отримала кілька цікавих нововведень. Наприклад, почалися продажі систем повітряного адіабатичного охолодження DataBatic і MegaBatic потужністю до 1 МВт. Системи можуть поставлятися в двох варіантах: зовнішнього і внутрішнього виконання і розраховані на отримання мінімального PUE і максимального використання фрікулінга.

Зазнали невеликі зміни і старі лінійки прецизійних кондиціонерів. Так серія кондиціонерів HiRef JREF CW була повністю оновлена, що дозволило збільшити холодопродуктивність і знизити споживання, а лінійки кондиціонерів, розміщених в середині стійки на охолодженій воді і фреоні HRCC і NRCD відповідно, отримали в свої ряди кондиціонери в корпусі шириною 400 мм.

Офіс і виробництво компанії HiRef SpA розташований в Трібано(Італія) в широко відомому регіоні Венето – крім його історичної, культурної та туристичної значущості – центрі європейського холодильного виробництва. Досконала інфраструктура та тісна співпраця з університетом Падуї є запорукою наукової обгрунтованості розробок і розвитку нових технологічних рішень.

 

За матеріалами:  http://hiref.it/