+38 (044) 364 35 44 +38 (097) 827 44 54 info@comfortsellers.com.ua

Опалення

В даному розділі надана інформація про те, які бувають різновиди систем опалення, яке устаткування існує на сучасному опалювальному ринку і як вірно його підібрати, а також безліч корисних порад і рекомендацій з модернізації та монтажу систем опалення

Рекомендації по вибору радіатора

Розглянемо головні  характеристики найпоширеніших моделей і розглянемо нюанси їх використання.

Вибір радіаторів для заміського будинку

Розглянемо питання, які радіатори кращі для опалення приватного будинку  при зведенні  і тим, хто вирішив реконструювати свою застарілу систему опалення

“Тепла підлога” зігріє душу

Тепла підлога є найбільш зручним видом опалення, при якому відбувається рівномірне нагрівання повітря.

Теплові насоси для опалення: типи, переваги і застосування

Ви вирішили якісно модернізувати свою систему опалення і додати можливість ГВП  і кондиціонування, або підбираєте обладнання, яке вирішило б всі завдання для проекту будинку найкращим чином? Тому, Ваш вибір – тепловий насос.

Що таке тепловий насос і як він працює?

Тепловий насос – це альтернатива газовому або електричному котлу, принцип роботи, якого грунтується на виробленні тепла. Тепловий насос не виробляє тепло – він бере енергію повітря з вулиці, води або ж грунту, і переносить в приміщення.

Ефективний обігрів будинку – як вибрати електричні конвектори?

Конвектори являють собою електричні прилади, які призначені для обігріву приміщення. Вони виступають чудовою альтернативою централізованої системи подачі тепла, особливо перед опалювальним сезоном, коли на вулиці вже стало прохолодно.

Як зрозуміти що це таке – електричний конвектор

Там, де відсутня система стабільного газопостачання, багато хто вибирає електричний спосіб обігріву свого житла, основою якого є електричний опалювальний конвектор.

Чи всі сплави однакові?

Хімічний склад сплаву алюмінію істотно впливає на технологічні і теплофізичні властивості радіатора. Для отримання необхідного складу матеріалу сплав шихтується (формується) різними добавками відповідно до ДСТУ.

Вибір типу опалювального обладнання

Вибираючи опалювальне обладнання для свого будинку, без консультації з фахівцем не обійтися. Адже яким би не був його тип, встановлене в будинку обладнання відіграє роль «серця», яке забезпечує життєдіяльність усього опалювального «організму».